• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Retro

Nem mondom, hogy nem készülnek jó ifjúsági filmek világszerte, de én most konkrétan a magyar alkotásokra gondoltam!
Mert pl a Honfoglalás vagy a Julianus szerintem a magyar filmgyártás szégyenfoltja !
Hozzáteszem, hogy a fentebb felsorolt filmeket a gyerekeim is szívesen nézik, pedig ők most fiatalok!
Kedvencük a Kismaszat és a gézengúzok vagy az Égigérő fű!
Magyarországon jó filmek is csak elvétve készülnek. :p
Szerintem egy kezemen meg tudnám számolni a jókat... Kontroll, Isteni Műszak, Liza a rókatündér.... azt kb ennyi. A többi az ilyen csányisanyis adócsalós gagyi.
 
Magyarországon jó filmek is csak elvétve készülnek. :p
Szerintem egy kezemen meg tudnám számolni a jókat... Kontroll, Isteni Műszak, Liza a rókatündér.... azt kb ennyi. A többi az ilyen csányisanyis adócsalós gagyi.

Nekem az Argo nagyon bejött, és most jön a 2.(y)
 
Nekem az Argo nagyon bejött, és most jön a 2.(y)
Na igen, azt kihagytam, mert kőkemény trash kategória. Amiért mondjuk én élek-halok, de nem sorolnám az igazán nagy filmek közé. aztán lehet, hogy ez is csak csapda, a Balog Tibi csapdája. :D Félek a második résztől, remélem, hogy hasonlóan jó lesz és nem gurult el nagyon Árpa Attila gyógyszere. :)
 
Ha már retro erre a mesére biztos sokan emlékeztek :D,tegnap megnéztünk egy részt a lányommal :love:,elmondtam hogy apa mikor kisgyerek volt ilyen mesék voltak.Na akkor nem volt ám korhatáros besorolás úgy szívta a cigit a farkas majd be horpadt a tüdeje :LOL:

 
Mondjuk a Dieter Bohlen (remélem jól írtam) istálló az csúcs volt abban, hogy kitalált egy ritmust és csinált rá kb 3-4 bandát, meg egy-két szóló énekest.
Én speciel nem szerettem, de a maiak mellett üde színfolt.
Einstein bácsi tudott valamit...:p(ilyent is)
 
Minap ez a dal járt az eszembe.Azt hiszem elég retro:woot:(és jó is)

Bakker, én erre az együttesre még úgy emlékszem, hogy rasztás fazonok tolták a szintin, ez meg??? De még mindig örökzöld, bármilyen bárgyú is... :)
 
Anyáméknak egy ilyen Unitra szalagos magnója volt ,és rongyosra hallgatták az ABBA slágerét.Jó 30- 35 éve volt:(.
Modernizáció és XXI.századi technológiák ide-oda jó idők voltak azok:):(
22488929_8f3465764053d287729f48e9aed76080_m.jpg

 
Back
Oldal tetejére