• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Red&Iwagumi

A mai napon észrevettem, hogy az aljzaton kicsit kevesebb az alga. De sajnos a növényeken még vastag.
De látható a javulás. Adagoltam ma foszfátot. Mértem is rá értéket. Most 0,3ppm.
 
Utoljára módosított:
A heti vizcserével egybekötve kitakaritottam a csöveket is. Illetve egy kicsi csővel leszívtam jó sok algát. Talán a növényzet is kezd egyre jobb alakot ölteni benne. Most már csak be kell nőni az alját... 😁
 

Attachments

  • IMG_20230402_170720.jpg
    IMG_20230402_170720.jpg
    500 KB · Megtekintések: 16
A heti vizcserével egybekötve kitakaritottam a csöveket is. Illetve egy kicsi csővel leszívtam jó sok algát. Talán a növényzet is kezd egyre jobb alakot ölteni benne. Most már csak be kell nőni az alját... 😁
Szépen rendbe szedted a dolgokat😉
 
A heti vizcserével egybekötve kitakaritottam a csöveket is. Illetve egy kicsi csővel leszívtam jó sok algát. Talán a növényzet is kezd egyre jobb alakot ölteni benne. Most már csak be kell nőni az alját... 😁
És lesznek galaxyk? Nem baj ha nem, csak már lassan kell velük kezdenem valamit, mert nem férnek el. 🙂
 
Back
Oldal tetejére