• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Progressive Consciousness - 45x30x30 (40 l)

Írtam itt is fentebb, hogy Replenishsel. Lájkoltad is. Meg a másik topikban is írtam

Rövid az agyam :) Oké. Akkor ez is csak géházik...

De nálam kis időeltéréssel ugyanúgy változtatja mindegyik a színét.
Az a gyanúm, hogy koszos volt már a végén, vagy egyszerűen rossz volt a nyak kiképzése. Pedig ro-val tisztítottam, nehogy bekerüljön vízkő.
 
Ma vízcsere közben nekem is volt egy tükröződős flessem, Rollreich után szabadon :) Gyorsan lecsattintottam, de a kis kijelzőn nem jött át annyira, hogy nem lett olyan jó a kép. Következő cserénél majd figyelek az ideális vízszintre is és próbálok jobbat lőni, mert amúgy bejön ez a szög. Megosztom a képet, csak hogy történjen valami ebben a naplóban is :)

IMG_0915-1.jpg
 
Nekem nagyon bejon. Egyre szebb.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
Köszi. Ilyen és részletfotókat fogok már csak megosztani, míg "késznek" nem érzem a látványt.

És Henrik, a kedvemért nem váltanál apróbetűre (vagy ilyesmi) az aláírásodban? A számodat már fejből tudom, na meg kezd kiújulni a skizofréniám is :D (mindig elolvasom akaratlanul is az idézetet)
 
Köszi. Ilyen és részletfotókat fogok már csak megosztani, míg "késznek" nem érzem a látványt.

És Henrik, a kedvemért nem váltanál apróbetűre (vagy ilyesmi) az aláírásodban? A számodat már fejből tudom, na meg kezd kiújulni a skizofréniám is :D (mindig elolvasom akaratlanul is az idézetet)
Oh. Ez meg sem fordult a fejembe. Megoldjuk..
 
Szégyen és gyalázat, hogy éléről fényképezve is ilyen szép ez az akvárium. (y)
Persze gondolom ez inkább szükség szülte az irányt, mert szemből nagyon kitakart volna a látvány érdekében beüzemelt nagy fényerejű vetítőgép. :p:D
Amúgy meg van ott építgetésre egy másik akvárium, csak éppen el van szegény hanyagolva.
Majdnem fél éve nem nyúlt hozzá senki (bontási célzattal)! :ROFLMAO:
 
Szulinapomra elfogadnám ímmel-ámmal :)
Jéé, és pont ma van. Keresem is a csomagolópapírt... (nem is tudtam, hogy @Trappista -val egy napon ünneplitek.. :D )
Isten éltessen Viktor :pics: (tudom, hogy ez fényképezőgép a kis kezében, de akár akváriumnak is nézhető)

Szerk: nem is kamera, hanem keretezett kép, most már én is látom :)
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére