• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Patzu élővilága 63 literben

Örülök a pozitív visszajelzéseknek. Köszönöm.
Igazság szerint eredetileg sajnáltam a fát szétvágni, de nem békültem ki az előbbi elrendezéssel. Kicsit természetellenesnek hatott, meg a csonk is túlságosan dominált.
Ezt az elrendezést én is jobban szeretem.
Ha lehetőségem engedi, akkor talajt és köveket is jobb minőségűt használok , de az most nem fért bele semmiképpen.
Talán egy következő alkalommal.
 
patzu said:

Ezt a cápát észre sem vettem,valójában mekkora,és milyen garnéla a drága?
Az új elrendezés sokkal jobb.Nekem kicsit hiányzik néhány felfelé irányuló faág.De így is nagyon ígéretes,szép lesz.Gratu!
 
tibicuk said:
patzu said:

Ezt a cápát észre sem vettem,valójában mekkora,és milyen garnéla a drága?
Az új elrendezés sokkal jobb.Nekem kicsit hiányzik néhány felfelé irányuló faág.De így is nagyon ígéretes,szép lesz.Gratu!

Ő egy sepregető garnéla, kb. 6 cm. Nagyon helyesen dolgozik a seprüivel.(vagy legyező?)
Nekem kicsit hiányzik néhány felfelé irányuló faág
- talán mert kicsik még a növények.

Köszi!
 
Felteszek néhány friss képet, bár még csak próbálkozom valahogy rendbe hozni az akváriumot egy mélypont után. :crazy:
A sok profi fotó mellett amivel előrukkoltatok, kicsit :oops: a fotók minősége miatt!

6651553_b3bc259624f08bbabd005e13a5e8519d_m.jpg

6651561_94026f8483792824a5508236279dd77e_m.jpg

6651551_5877b2c914d535ded17b8a56a98b8ea2_m.jpg

A Rotalám az első nyírás után apró levelű, silány hajtásokat hozott, most már kezd javulni a helyzet.
 
El sem tudod képzelni micsoda felüdülés nézni így GA shop kalapálás közben ;)

Carbot adagolsz? Nálam úgy vettem észre hogy lényegesen vastagabb szárú rotalák, ludwigia nőtt tőle.
Egyébként szép színes gratu.
 
viktorlantos said:
El sem tudod képzelni micsoda felüdülés nézni így GA shop kalapálás közben ;)

Carbot adagolsz? Nálam úgy vettem észre hogy lényegesen vastagabb szárú rotalák, ludwigia nőtt tőle.
Egyébként szép színes gratu.

Igen. 2 ml Carbot adagolok naponta a 60 literhez.
Köszi, talán lassan kialakul.
 
Ismételten gratu! :)
Tényleg üde kis akvárium nekem bejön.A képekért meg igazán nincs mit szégyenkezned, tükörreflexes gép nélkül csodát tenni nem lehet.
 
peti44 said:
Gyönyörű! :clap:

Kösz Peti!
Tudod, ha a képek nem olyan élesek mint amilyeneket Te csinálsz mostanában, nálam annak is meg van az előnye.
Nem látszanak azok a "szőrös pajtikák", akiktől mostanában valahogy, sehogyan sem tudok megszabadulni.
 
patzu said:
peti44 said:
Gyönyörű! :clap:

Kösz Peti!
Tudod, ha a képek nem olyan élesek mint amilyeneket Te csinálsz mostanában, nálam annak is meg van az előnye.
Nem látszanak azok a "szőrös pajtikák", akiktől mostanában valahogy, sehogyan sem tudok megszabadulni.
Hát.. pedig nálam is vannak szőrös pajtikák. ;)
 
zsotyi said:
Ismételten gratu! :)
Tényleg üde kis akvárium nekem bejön.A képekért meg igazán nincs mit szégyenkezned, tükörreflexes gép nélkül csodát tenni nem lehet.
Köszi Zsotyi,
Igyekszem, de valahogy valóban nem tudok többet kihozni ebből a gépből.
 
N-dee said:
Szépen alakul és tényleg jó a színösszeállítás ;)

Mikor átrendeztem, szerintem kicsit tovább állt a szűrő mint kellett volna, valószínű ez is közre játszott, hogy beindult az algásodás.
Volt egy black out, segített, de azért maradt még alga aminek nem használt.
Köszönöm, de várom a kritikát is! ;)
 
Tetszik csak így tovább, a szőrös pajtikák nálam meg már törzsvendégek... :)
 
Hali Patzu!

Gyönyörű lett az akvárium. Gratu! :clap: Most hogy megfordítottad a fát (mármint hogy lefelé kanyarodnak az ágak), jobb lett a vizuális kép.
Bejön! :) A növényeket is jól összeválogattad.
 
Örülök Gary, hogy tetszik, igen én is úgy gondolom, hogy ez az elrendezés előnyösebb, mint a régi.
Nagy volt az a csonk, még ha be is nőtte volna a moha.
 
Nagyon szép lett az akváriumod így átalakítás után. :clap: A fotók is remekül sikerültek. :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére