• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Patzu élővilága 63 literben

Szívesen. Irtó gyorsan nő, hetente ki kell dobnom 3-4 lemetszett 10 cm körüli gyönyörű hajtást. Szépen bokrosodik a metszés után. Ha jól érzi magát fenséges színekben pompázik.
 
patzu said:
Szívesen. Irtó gyorsan nő, hetente ki kell dobnom 3-4 lemetszett 10 cm körüli gyönyörű hajtást. Szépen bokrosodik a metszés után. Ha jól érzi magát fenséges színekben pompázik.
Tudom nálam is úgyanez a helyzet!
:D
DSC00062.png
 
maximas said:
hello patzu :D

hogy áll most az akid, képet nem akarsz megosztani velünk? ;)

Drasztikusan megnyírtam a növényeimet, most kezdenek magukhoz térni.
Kell egy kis idő, hogy fotózható legyen, de nemsokára lövök néhány képet.
 
Látom nálad is átvette a hatalmat az aki felett a hydro ;) Amúgy pofás kis aki.
Én a kövi akiből tuti száműzöm, akármilyen jól néz ki :ugeek:
 
inadsz said:
Látom nálad is átvette a hatalmat az aki felett a hydro ;) Amúgy pofás kis aki.
Én a kövi akiből tuti száműzöm, akármilyen jól néz ki :ugeek:

Pedig hetente majdnem ugyan ennyit távolítok el. :)
...de kedvelem.
 
Mutatós-mutatós... :)
Gratula hozzá!
Arra gondoltam, hogy esetleg tehetnél rámelegítve fekete zsugorcsövet a ki-befolyókra. Teljesen beleolvadhatnának a háttérbe, és olcsóbb, mint az üveg.
 
atti76 said:
Mutatós-mutatós... :)
Gratula hozzá!
Arra gondoltam, hogy esetleg tehetnél rámelegítve fekete zsugorcsövet a ki-befolyókra. Teljesen beleolvadhatnának a háttérbe, és olcsóbb, mint az üveg.

Igen, sajnos ezek a valaha átlátszó csövek mostanra elég rondák lettek! :(
 
patzu said:
inadsz said:
Látom nálad is átvette a hatalmat az aki felett a hydro ;) Amúgy pofás kis aki.
Én a kövi akiből tuti száműzöm, akármilyen jól néz ki :ugeek:

Pedig hetente majdnem ugyan ennyit távolítok el. :)
...de kedvelem.

Én is kedvelem, de miatta ültethettem újra a vivipara ültetvényemet, meg jobb oldalt az egész hidro-t mert annyira egymásra nőtt hogy már nem volt szép. Talán a másikat kipróbálom.
 
patzu said:
Igen, sajnos ezek a valaha átlátszó csövek mostanra elég rondák lettek! :(

Nem ronda, csak nem szép... :)
A zsugorcső tényleg eltüntetheti a nagyját. Festéket nem javallanék.
 
Nagyon szép lett az akid. Igazi kis színes kavalkád, nekem nagyon bejön a hangulata. Ez a fa pedig már az elején is nagyon jól nézett ki, de így a növényekkel tuti befutó. Gratula! :thumbup:
 
Nagyon jó! Határozottan tetszik, ahogy a verticillata felfut a növények közé, ígazán érdekessé és széppé varázsolja az akit :thumbup:
 
Hát köszönöm, bár az az igazság, hogy a Rotala nyírás után még nem jött igazán formába, a Parvulám éltűnőben, a Hydro uralomra tör.
Hogy megfeleljek a "címemnek", ültettem egy kis Glosso-t próbának, meglátjuk hogyan boldogulok vele.
Mostanában valahogy ez a "vadonos" kép jobban bejön, ezért is hagytam kicsit a növényeket a saját képességeik szerint érvényesülni.
 
Nagyon szép aki. Van stílusa, egyénisége. Ez jó. ;)
Egyet majd csattinthatnál a technika nélkül is. Élvezném a látványt :cool:
 
Back
Oldal tetejére