• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Patzu élővilága 63 literben

Hát, tartottam tőle hogy megkérdezitek.
Emlékszem, persze. Az egy komoly DIY belső szűrő!
A nagyapám, valamilyen granulátumot tartott abban a dobozban amiből készítettem, a légpumpa hajtotta fel bele a vizet(tudod: egy bubi, egy kis víz ...) és mintegy szivacsszűrő üzemelt, de volt benne lávakő is. :)
 
Az akkor egy "avantgarde" porlasztónak számított. :) ...,de később visszatértem a kőporlasztóra, mert nagyon rosszul porlasztott.
 
Szia patzu!

Jó látni egy beérett, jól komponált akváriumot itt a fórumon!
Sajnos kicsit fogyasztóivá vált az akvakertészet, Neked sikerült kívül maradni rajta!
Tetszik a hátsó sztremek "lombkoronája", olyan őserdős hatása van (alulra már nem jut annyi fény- mint a természetben)!
Remélem sikerül még sokáig ilyen egészségesen tartanod!

Üdvözlettel! A.ttila
 
...és néhány fotó a mostani állapotról:

13647611_e1bd8466ee587af976ab83d7d393dd2f_m.jpg


13647621_c181021194162176677e6f38aec8589f_m.jpg


13647615_9c6ab9a7dbd53e9be37ef53bb9ac85d5_m.jpg
 
Nigro said:
Gratulálok! Szépen egyben van még. Stemeket hogy sikerült ilyen sokáig? :)

Háát szegények lassan már feladják, de szerintem azért, mert szinte minden hét végén, vízcserekor ők is nyírva, rendezgetve voltak.
 
A. Kavicsos said:
Szia patzu!

Jó látni egy beérett, jól komponált akváriumot itt a fórumon!
Sajnos kicsit fogyasztóivá vált az akvakertészet, Neked sikerült kívül maradni rajta!
Tetszik a hátsó sztremek "lombkoronája", olyan őserdős hatása van (alulra már nem jut annyi fény- mint a természetben)!
Remélem sikerül még sokáig ilyen egészségesen tartanod!

Üdvözlettel! A.ttila


Köszi!
Ezen jót mosolyogtam:
Sajnos kicsit fogyasztóivá vált az akvakertészet, Neked sikerült kívül maradni rajta!
Hát, azt hiszem ez a két lányom dicsősége! Ezt ők biztosítják az egyetemi éveikkel! :lol:
 
Nekem így is nagyon bejön! Ha jobb oldalt hátul nem lehetne a stemek alá látni, akkor tökéletes lenne az összkép. Nem semmi hogy mióta üzemel ez az aki, és még mindig milyen jó formában van. Gratula! :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére