• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Pafrany Sziget

Sziasztok, rendeltem romaniabol olyan napra idozitve amikor hideget mondanak. Most nagyon jol sikerult elkapnom. De eleg valtozo hogy milyen allapotban erkezik meg. Es a 300 forintnyi elokajadat egy ezresert hozzak el. Szoval erdemes osszehangolni mas vasarlassal.
"Élő haleledel (Csővájó féreg)" nevre hallgat.
Akkor hangolódjunk össze, @zeppike Nekem kell a tenyészállatok számára.
A 300 froncsi mekkora adagot jelent: diónyi, cseresznyényi?
 
Sziasztok, rendeltem romaniabol olyan napra idozitve amikor hideget mondanak. Most nagyon jol sikerult elkapnom. De eleg valtozo hogy milyen allapotban erkezik meg. Es a 300 forintnyi elokajadat egy ezresert hozzak el. Szoval erdemes osszehangolni mas vasarlassal.
"Élő haleledel (Csővájó féreg)" nevre hallgat.
feher meg vorosszunyog larvat tudok meg hozza rendelni, 90ml, de ugye ez a zacsi terfogata nem a tubifexe... szerintem max kavescseszenyi egy adag. Leg korabban keddre er ide az most nem olyan rossz idozites het elejen 26-27 fokra lehet szamitani.
 
feher meg vorosszunyog larvat tudok meg hozza rendelni, 90ml, de ugye ez a zacsi terfogata nem a tubifexe... szerintem max kavescseszenyi egy adag. Leg korabban keddre er ide az most nem olyan rossz idozites het elejen 26-27 fokra lehet szamitani.
Az üvegálca nálam nem játszik, vörös szunyiból meg van fagyasztott.
3 adag tubira viszont benevezek, és akkor felezzük a fuvart.
 
Erre a hetre nem sok minden jutott. Rajottem het elejen hogy elromlott a CO2 magnesszelep tapegysege....
ezert mar jonehany napja nem ment. Elkezdett eleg rendesen algasodni. BBA meg egy keves fonal alga. Talan meg idoben elkaptam.

A lampakat vegre bekotottem rendesen... nem atmeneti konnektorokkal vannak bekotve es igy egesz pofasan neznek ki raadasul foldeltek. :)


IMG_20220831_181959864_2.jpegIMG_20220902_195346365.jpeg
 
Ez inkább páfrány part, de le a kalappal, ha bírsz majd a dekorhomokkal. Sok helyen az nagyobb kihívás, mint a dzsungel, mögötte.
Nagyon hangulatos lett.
 
Back
Oldal tetejére