• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes No sand, no cry.

A csukák jól vannak de csak a szárított vizibolhát fogadják el és azok után se kapkodnak annyira. Valami más ötlet, hogy mivel etessem őket?
Ha még aktuális a kérdés: próbáltad az örök kedvencemet, a cyclops-ot? Esetleg van lehetőséged valamilyen planktont gyűjteni?
Díszhal info szerint ragadozó, élő eleséget komálná, természetesen az apraját, amit be is tud falni:
http://diszhal.info/Epiplatys_annulatus.php

Most futottam végig a kálváriádról szóló postokat, részvétem. :cry:
Azt viszont jó volt olvasni, hogy helyreállt a rend:)
 
Ha még aktuális a kérdés: próbáltad az örök kedvencemet, a cyclops-ot? Esetleg van lehetőséged valamilyen planktont gyűjteni?
Díszhal info szerint ragadozó, élő eleséget komálná, természetesen az apraját, amit be is tud falni:
http://diszhal.info/Epiplatys_annulatus.php

Most futottam végig a kálváriádról szóló postokat, részvétem. :cry:
Azt viszont jó volt olvasni, hogy helyreállt a rend:)

Köszi, hogy elolvastad :) Most úgy néz ki, hogy minden rendben van (koppkopp) Alga van de nem tengernyi. A csukáknak meg vettem még szárított szúnyoglárvát. Ezt a kettőt most már örömmel elfogyasztják :happy: Az a bajom az élő eleséggel, hogy főkként a víz színén úszó dolgokat eszik. Néha utána erednek a lehulló dolgoknak is de inkább kevesebb sikerrel :facepalm::ROFLMAO: De ezért vannak a harcsák :p De nem drámai már a helyzet. Hoztam egy nőstényt innen Sopronból is. Kb fele akkora volt mint a többi beesett hassal :nailbiting: Azóta szépen "vadászik" és kikerekedett. Most azon gondolkodom, hogy veszek még 2-3 nőstényt meg egy hímet így lesz 2 hímem és 5-6 nőstényem. Olvastam, hogy terület védők és nem jó több hímet együtt tartani de se a GA-ban se máshol nincsenek külön rakva a hímek mint például a betták :) Lent meg matatna a 4 cory.

Soha nem volt dolgom még cyclopsal? Illetve fagyasztott formában igen. Hol és mennyiért lehet beszerezni? Mármint akvaristánál keressem vagy horgászboltban (mint a szúnyogot)?

Norbert
 
Ja és az egyik bluejelly mama pepetésedett:nailbiting: az apa csak az egy szem blue dream lehet :cigar: remélem lesz pár szebb kékség :nailbiting::happy:
 
Hol és mennyiért lehet beszerezni?
Normálisabb akvarisztikai üzletekben szokott lenni fagyasztott különböző kiszerelésekben. Általában lengyel import amivel eddig találkoztam.
A halak méretéhez igazodva egy késsel picit lepattintasz a sarkából, kis vízben kiolvasztod és apródonként odaadod.
Ha vadászni szeretnek, én a vízáramba adagolnám felülről, így kvázi mozgó eleség:)
 
Normálisabb akvarisztikai üzletekben szokott lenni fagyasztott különböző kiszerelésekben. Általában lengyel import amivel eddig találkoztam.
A halak méretéhez igazodva egy késsel picit lepattintasz a sarkából, kis vízben kiolvasztod és apródonként odaadod.
Ha vadászni szeretnek, én a vízáramba adagolnám felülről, így kvázi mozgó eleség:)

Este kipróbálom ;)
 
Tegnap este jártam Pisces kollégánál. Épp szétszedte az akváriumot én pedig lecsaptam az élővilágra. Elég brutális gyepet növesztett:jawdrop:

27203418022_ac385b6b37_c.jpg2016-05-28_09-04-57 by Norbert Tóth, on Flickr

Egy kis adagot el is hoztam amit már este beültettem :happy: jutott egy pici a wabiba is (y)

27024440660_34ae86e80c_c.jpg2016-05-28_08-20-07 by Norbert Tóth, on Flickr

A halak és garnélák még beszoktatás alatt vannak mert a 120-as tdsről át kell szoktatnom őket az én 270-esemre. Pár óra és beköltöznek :smug:
 
Lassan kezd olyan formát ölteni az akvárium mint amit elképzeltem anno mondjuk egy gyors nyírás elviselt volna :bucktooth: A halak jól vannak. Most kaptak enni és hát azt kell hogy mondjam, hogy nem olyan kis bambák mint a brigittaek voltak :p
Segítenétek beazonosítani őket. Az egyik faj szerintem boraras urophthalmoides lesz de mi lehet a másik? o_O

27293692296_e1f1e715fa_c.jpg2016-05-29_03-51-05 by Norbert Tóth, on Flickr

27229982502_cb4cea690e_c.jpg2016-05-29_03-51-54 by Norbert Tóth, on Flickr
 
Szia! Gratulálok az akváriumhoz. Megkérdezhetem, hogy hány kg a dragon kő súlya, ami benne van? Online szeretnék rendelni, de nem tudom, hogy mennyit kellene. Köszi előre is a választ!
 
Back
Oldal tetejére