• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes No sand, no cry.

Mindjárt lámpalázas leszek és átépítem az akváriumokat :)
Még mindig lowtech-ben utazok és semmi extra inkább a garniknak készülnek, bár egyet még át kell építenem, meg még egyet beállítani :)
A halast is készülök újraindítani mert jelenleg csak össze vissza van benne néhány növény amik ráadásul már túlnőttek az akváriumom.
Írektől hoztam néhány pofás kavicsot, még letesztelem hogy mehet-e akváriumba, ha igen következő alkalommal hozok még néhányat és abból lesz a köv. garnélaakvárium :)
26617908106_c67fe8dc9d_z.jpgP1160146 by Zsolt, on Flickr
Ilyesmi kövekre gondoltam, buce-val meg riccardiával :)

De várlak, azért van mit nézegetni nálam ;)
Bár előre látom hogy itt fogsz győzködni hogy adjak a szépségekből is :)))))))) Drukkolj hogy addigra legyenek kicsik, mert kicsit sovány most az állomány dreamekből.
 
Mindjárt lámpalázas leszek és átépítem az akváriumokat :)
Még mindig lowtech-ben utazok és semmi extra inkább a garniknak készülnek, bár egyet még át kell építenem, meg még egyet beállítani :)
A halast is készülök újraindítani mert jelenleg csak össze vissza van benne néhány növény amik ráadásul már túlnőttek az akváriumom.
Írektől hoztam néhány pofás kavicsot, még letesztelem hogy mehet-e akváriumba, ha igen következő alkalommal hozok még néhányat és abból lesz a köv. garnélaakvárium :)
View attachment 11009P1160146 by Zsolt, on Flickr
Ilyesmi kövekre gondoltam, buce-val meg riccardiával :)

De várlak, azért van mit nézegetni nálam ;)
Bár előre látom hogy itt fogsz győzködni hogy adjak a szépségekből is :)))))))) Drukkolj hogy addigra legyenek kicsik, mert kicsit sovány most az állomány dreamekből.

:) (y)

Szép kövek. Mintha világos lávakövek lennénk :phantom:
 
Back
Oldal tetejére