• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nigrolandia 200 liter

Nigro said:
Köszi mindenkinek!
Levi és odafecskendezted a Carbo-t vagy csak simán adagoltad?

Telibe Carboval a ricciát :twisted:
Én is így "távolítottam el" a makacs darabokat a parvulából.
 
Nigro said:
Köszi mindenkinek!
Levi és odafecskendezted a Carbo-t vagy csak simán adagoltad?

Leállítottam a szűrőket, aztán egy tűs fecskendővel direktbe "lefújtam". Elég gyorsan ki lehet vele ölni, a Parvula meg nagyon szépen kizöldül tőle. :D
 
Köszi az infót! ;)
Régebben viccelődtem vele, hogy így kéne irtani, de ezek szerint működik ... :lol:
 
Levi85 said:
Nigro said:
Köszi mindenkinek!
Levi és odafecskendezted a Carbo-t vagy csak simán adagoltad?

Leállítottam a szűrőket, aztán egy tűs fecskendővel direktbe "lefújtam". Elég gyorsan ki lehet vele ölni, a Parvula meg nagyon szépen kizöldül tőle. :D

Te jó ég ez ilyen egyszerü lenne?? Én meg hónapok óta szenvedek egy csipesszel és egyre dúsúl mert úgy fogja fel mintha nyírnám :evil: :lol:
Ki lesz próbálva!
 
Köszi az infót!

schruz said:
Te jó ég ez ilyen egyszerü lenne?? Én meg hónapok óta szenvedek egy csipesszel és egyre dúsúl mert úgy fogja fel mintha nyírnám :evil: :lol:
Ki lesz próbálva!

Teljesen átérzem amit írsz. Én is fél éven át próbálkoztam a csipesszel. Végül nem, hogy kevesebb lett volna, hanem inkább egyre nagyobb területet hódított. :)
 
Ez a tűs fecskendős módszer valóban tűvel történik, vagy elég a fecskendő hozzá? :)
 
Pár ma esti hangulatfotó:

35.jpg


36.jpg


37.jpg


;) :wave:
 
Köszi!
Hydro Sp. vs. parvula a legszebb része most az akinak. Öröm rájuk nézni. Azért az olló készenlétben... :lol:
 
Nagyon bejövős parvula+hydro kombó ;) De a Ranunculus is jól mutat.
 
Back
Oldal tetejére