• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nektek melyik a kedvenc mohafajotok?

  • Téma indító Deleted member 4326
  • Esemény kezdete
D

Deleted member 4326

Vendég
Csak egy kis közvélemény kutatás lenne :)

Okot is írhattok!
 
Nálam a Riccardia és a Fissidens fej-fej mellett, de nagyobb mennyiséget szerintem nagy kihívás belőlük tartani..igaz ez nem volt kérdés. :D
 
Szerintem könnyebben fogékonyak az algákra mint mondjuk egy igénytelenebb fajta. pl.: volt, hogy a jávai mohámat nem takarítottam fél évig és nem algásodott...igaz a belőle kiáramló mulm-részecskék mindent beborítottak algával ami nem jávai volt. :D
 
Szerintem könnyebben fogékonyak az algákra mint mondjuk egy igénytelenebb fajta. pl.: volt, hogy a jávai mohámat nem takarítottam fél évig és nem algásodott...igaz a belőle kiáramló mulm-részecskék mindent beborítottak algával ami nem jávai volt. :D

Twinstaaaaar :rage::rage: És nincs alga. :)
 
Nekem az amano féle fontinalis antipyretica is nagyon bejön. Valahogy nem hasonlít semmilyen mohára amit használunk. Kellően vad, nem párnás, tökéletes Nature Aquariumhoz.
Kár hogy sosem látni errefelé. Nem jávai és nem is willow.

Egyébként Riccardia +1 :)
 
Willow most nagyon bejön, fissi is de az más stílus.
Az új scape viszont majd riccardiával indul mert az a favorit jelenleg. :) Az ismeretlen mindig vonzóbb jeligére. :)
 
Back
Oldal tetejére