• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Napi zene

Én még a jegyárakat sem ismertem...mondjuk meg sem szakadtam a gúglizásban ;) Viszont általában együtt menetelnek mostanság, legalábbis az USA-ban.
 
Inkább egy Rammstein, nem? ;)
Hát ennyiért 2 Rammstein is kijön simán, és ott a minőség minden téren mindent visz...viszont a Rammstein nem hinném, hogy elmenne a Metallica-val. Felesleges, egyedül is megtöltenek bármekkora komplexumot, amit ma ember fel tud építeni, még az USA-ban is, ami köztudott, hogy nem épp a németül beszélők paradicsoma. Egyébként szépen lemaradtam a prágai májusi buliról, nincs már jegy...:( Rock am Ring lesz ebből idén. ;)
 
...és nem tudom láttad e már valaha Lars bácsit élőben dobolni? :D Egy paródia a hapi...:facepalm: kb.egy harmadvonalas moldáv alterock banda ütőse pontosabb nála...:D :D :D
Bőven elég volt megnézni, amikor Danzig-gal játszottak egy Misfits nótát... Azért punk dobalapot elcseszni felveti a kérdést, hogy vajon nem direkt csinálja-e... :bored::facepalm:
 
Azért ez rendesen meg lett írva..
Ha ilyen lenne az úja lemez,az ember megbocsájtaná az előző albumok gyengélkedéseit.Sajnos ilyenkor szokott kiderülni,hogy van még esetleg 1-2 hasonlóan jól összerakott szám a lemezen,oszt' csókolom..
 
Azért ez rendesen meg lett írva..
Én is meglepődtem, mikor megláttam a Vitalism kedvelt videói között. Gyorsan bele is hallgattam, jó lett. Szerintem nem az lesz a baj, hogy a többi nem lesz jól összerakva, hanem hogy nem ebben a stílusban, ill. nem ugyanannak a közönségnek.

Egyébként nem igazán értem, miért csinálják ezt gyakran sokan mások is. Jó példa a DT korábbi lemeze, ahol ez volt a "promó" track:


Aztán a lemeznek semmi köze nincs a stílushoz, ez is egy különc szám volt. De nem itt találkoztam először ezzel a fogással.
 
Utoljára módosított:
kösz, este lemeózom. :)

hát... tudod, mi a baj ezekkel? hogy becsukod a szemed, találomra elindítod valamelyiket, és nem leszel képes megkülönböztetni őket.
ez mondjuk sajnos manapság nagyon sok "metál" zenekarra áll. sajnos ez dögunalom mindhárom, bocsesz. :)
 
hát... tudod, mi a baj ezekkel? hogy becsukod a szemed, találomra elindítod valamelyiket, és nem leszel képes megkülönböztetni őket.
ez mondjuk sajnos manapság nagyon sok "metál" zenekarra áll. sajnos ez dögunalom mindhárom, bocsesz. :)
Egyikhez sincs semmi közöm, szóval semmi gond :)
Nekem se jöttek be, bár nem is a stílusom egyik sem. Csak úgy találtam őket aztán gondoltam megmutatom.
 
Egyikhez sincs semmi közöm, szóval semmi gond :)
Nekem se jöttek be, bár nem is a stílusom egyik sem. Csak úgy találtam őket aztán gondoltam megmutatom.

nekem ez nagyon kevés. és sajnos eddig képes eljutni a legtöbb mostanában feltörekvő zenekar. halálhörgés, a pincébe hangolt gitárok és harmincketted lábdobbal.
 
nekem ez nagyon kevés. és sajnos eddig képes eljutni a legtöbb mostanában feltörekvő zenekar. halálhörgés, a pincébe hangolt gitárok és harmincketted lábdobbal.
Jó, hát azért vannak ám itt jók is ugyanilyen feltételek mellett :)
Pl ez:

(nem tudom, sikerült-e a timecode, elvileg 21:43-ra irányítottam, de igazából mindegy :) )
Persze ízlések és pofonok.. Ha tetszik, mutatok még ilyeneket.
 
Jó, hát azért vannak ám itt jók is ugyanilyen feltételek mellett :)
Pl ez:

(nem tudom, sikerült-e a timecode, elvileg 21:43-ra irányítottam, de igazából mindegy :) )
Persze ízlések és pofonok.. Ha tetszik, mutatok még ilyeneket.

háttöööö... izé.
nem sikerült, odatekertem, de nem lett jobb. :D
nekem itt nem jön ki a matek. dehát én biztos metálsznob vagyok, és mostanában arra gerjedek, amit itt korábban is beraktam már: https://akvakertesz.hu/threads/napi-zene.1403/page-82#post-350950

egyrészt.
másrészt meg pl erre:

meg egy ilyenre is - de érdekes módon leszedtem az egész diszkográfiájukat, és sajnos kiderült, ez az egyetlen igazán hallgatható számuk:
 
nem sikerült, odatekertem, de nem lett jobb.
Mondtam én :D

Bírom ezeket, amiket linkelsz. Hangulatfüggő, de tényleg jók. Bár nekem! ez inkább hard rock mint metál. Amit én ezelőtt, az is hangulat kérdése, elég masszív, kemény, ezért nem mindig mehet :)
@ZaCK nyomja nagyon a Twelve foot nindzsákat, na az tutira bejönne neked (ha eddig nem szúrtad ki).. kellően őrültek és az énekes hangja is ugyanez a Neked való kaptafa. Állat.

 
most éppen lehet hard rock igen.
de a bázistól azért nem megyünk messze, lásd arjen mester és a létező legkedvencebb dt számom, amire már mondjuk megkaptam, hogy mekkora egy dögunalom :)
 
Back
Oldal tetejére