• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes my first real world

4a47370ba2b97f56016ce7463b612fba.jpg


f89ac4c94dc6aa0f2cec91d99ee5b26c.jpg
 
Halak remélem kibirják még, holnap cserélek vizet
4db oto van :) ma öntöttem rá ozmót frisset. Kb 10litert
 
Utoljára módosított:
Nekem az utolsó előtti tetszik, de a fény csík levon az értékéből. Ha ezt es a tukrozodeseket megoldod akkor jó lesz.
 
Nekem az utolsó előtti-előtti tetszik, de nagyon zavaró a jobb elől a front üvegre tapadó ammania bokor.
Ezen kívül még probléma a tükröződés és hogy nem tiszta a felszín.
Meg kellenének bele halak, garnélák is, de akár még valami dekoratív csigát is el tudnék képzelni benne.
 
köszönöm a véleményeteket. egyébként lesznek benne halak csak gondok voltak itt a ph értékekkel. ammania ma lesz nyírva ha minden igaz csak elég hülyén nézett volna ki a fotón. azt meg 3-ig le kell adnom a nevezésre. a fénycsíkot sajnos nem tudom eltünteni semmivel vagy van esetleg ötleted erre @inadsz ?
 
Lassan szedem szét ezt az akváriumot. Untat. Minden este ugyan azt nézni lassan fél éve :) most egy fás , kövesben gondolkodom. Indítom majd az új naplót amint lesz egy kis időm építgetni :)
 
Lassan szedem szét ezt az akváriumot. Untat. Minden este ugyan azt nézni lassan fél éve :) most egy fás , kövesben gondolkodom. Indítom majd az új naplót amint lesz egy kis időm építgetni :)
Fél év nem is sok.Az enyém lassan egy éve üzemel, @inadsz Danié pedig még több .
 
Back
Oldal tetejére