• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mountain Creek

egyebkent nem tetszik így fotón, nagyon nem adja vissza azt az érzést ami élőben.....
valahogy túl szimmetrikus, meg nem látszik, hogy emelkedid az egész talaj hátrafele...

nagyon sokat nem akarom bolygatni, mivel keveredni fog nagyon a talaj a táptalajjal....

nem megy ez nekem, lehet inkább eladom az egészet....
 
nem megy ez nekem, lehet inkább eladom az egészet....
Ezt ugye csak viccből írtad?

Semmi célzás, csak úgy eszembe jutott, hogy van elfekvőben egy szép, csúcsosabb kövem ebből a fajtából. Egy régebbi wabi tálban volt, most meg csak a fiók mélyén. Közel dolgozol hozzám, ha gondolod, szívesen átpasszolom. Kb 18 cm-es.

zthiszem elindultam en is azon az uton, hogy csinaljunk 30 koruli oldalt viz nelkul
10! ;)
 

Attachments

  • P8300840.JPG
    P8300840.JPG
    204 KB · Megtekintések: 0
  • IMG_20160526_162054.jpg
    IMG_20160526_162054.jpg
    130 KB · Megtekintések: 0
  • IMG_20160526_162029.jpg
    IMG_20160526_162029.jpg
    130.3 KB · Megtekintések: 0
köszi, csini a kő :)
(egyébként megyek a 13 révész utcába ma éjszakára dolgozni)

viszont hegyekben állnak otthon a kővek, csak én vagyok a béna.....
 
Ne add fel! Biztos hogy összejön a tuti, ez a húsvét szigetes ötlet zseniális;)
Kíváncsian várom milyen lesz ha elkészül(y)
 
Jó lesz ez, kicsit közelebb tenném a köveket, kicsit rendezetlenebbé tenném, így nekem túl szabályos, és 1-et kivennék, úgy maradna páratlan számú "nagy" kő és a kevesebb néha több!;) Mondom ezt én, aki túlzsúfolta az akváriumát:D:confused:
Vagy esetleg ha hátul jobban megemeled a talajt?
De nem vagyok egy nagy művész lélek, csak ötletelek, próbálok segíteni, hátha neked is megtetszik valamelyik variáció:);)
Hajrá!
 
Pont ezt beszéltük @Luigi13 -kal is, este finoman próbálok még alakítani rajta, egy fix a rendezői jobbon lévő két nagy kővet nem mozgatom :))
 
@Bükike nem gondolkodtál azon hogy egy közös scape berendezős napot tarts.Sorolhatnám a példákat hogy mennyi jó kis akvárium született ezeken az összejöveteleken,így sok ötletet és elképzelést mérlegelve tudnál kialakítani egy neked tetsző képet.
Budapesten jól körül vagy lőve kollégákkal :)
 
Atrendeztem, igyekeztem az elso otletet tovabb fuzni...
View attachment 11658

Azthiszem elindultam en is azon az uton, hogy csinaljunk 30 koruli oldalt viz nelkul :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nos én is beleszólnék ha lehet,mert nem tudom elnézni amit csinálsz:)
Én meg azt mondom ,hogy jó volt az elképzelésed......ami az első posztodban volt fotó az nekem bejött,még ha mások rosszat is gondolnak bele.Növényesítve tuti lett volna.Szerintem kár hogy szétszedted azt a verziót.Jó lesz ez Krisztián;)
 
ki ér rá ma 18-tól? :D :D

Helló!
Tök szívesen segítenék, de ma pont nem volt jó... Amúgy nézem én is a kálváriád a hardscape összerakásával és lenne pár kérdésem:
- Mit szeretnél ezzel megvalósítani; versenyre szánod, vagy inkább csak úgy otthonra a lakás díszének:
- Van inspirációt adó képed, vagy bármi ami ihletet ad?
- Milyen jellegű köves akváriumot tervezel - japán vonal, vagy inkább tájképes dolog? Meg egyáltalán mennyire minimál?

Mennyi köved van, vannak esetleg nagyobb darabok? Nekem elsőre a kő mennyiséggel és tömeggel van gondom. Sokkal több belefér ekkora kádba, és minél több van, annál jobban lehet huncutkodni a térérzet növelésével.
Pár példa:
@stevo:
proxy.php?image=http%3A%2F%2Ffarm9.staticflickr.com%2F8044%2F8354406122_c394c1e49c_z.jpg
Tamás Gáspár Miklós:
tumblr_mn64n16viY1rfc73zo1_1280.jpg

Random:
attachment.php?attachmentid=324106&stc=1&thumb=1&d=1400818199.jpg

Szintén:
1_Skycliff_aquascape1.jpg

Amano:
4f633268649fb.jpg

Stu Worrall:
the_unknown.jpg

Random:
2F47D2691C4F-135.jpg

ADG:
hqdefault.jpg

Bocs, ha túl offenzív voltam! :D
 
Devin videója a napokban épp erről szólt. Kicsit magán jellegű a téma, de annyira jók a felvételek, hogy Danival kész voltunk tőle

Ez a sziget valoban szép és egyedi , teljessen vulkanikus sziget.. egy pár kép amatör képekkel.. mivel én nem csak videoról láttam..
 

Attachments

  • SAM_1007.JPG
    SAM_1007.JPG
    127.1 KB · Megtekintések: 0
  • P1050371.JPG
    P1050371.JPG
    201.8 KB · Megtekintések: 0
  • P1050328.JPG
    P1050328.JPG
    232 KB · Megtekintések: 0
  • P1050313.JPG
    P1050313.JPG
    197.5 KB · Megtekintések: 0
  • P1050372.JPG
    P1050372.JPG
    183.9 KB · Megtekintések: 0
Kétszer megdörzsöltem a szemem:eek: most én látok rosszul, vagy teljesen más a scape, mint az elején?:D
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére