• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Minőségi Dekor fák minden mennyiségben

viktorlantos

Alapító
Admin
A dekor készlet első részét végre sikerült feldolgoznunk így most már a shopba is bekerültek a következő fák:

ADA Red Moor:
Vörös fa jellemzően ágas-bogas. Az akváriumokban szárával lefele és felfele is elhelyezhető. A vízben színe vörösessé válik.
http://www.greenaqua.hu/dekoraciok/deko ... or-fa.html

ADA Dark Iron vasfa:
Ahogy neve is mutatja ez egy különleges vasfa. Sötétebb és sokkal jobban texturázott, mint azt a vasfáktól már megszoktuk. Vízben egész sötét már már fekete színű lesz. Mivel a fa is az ADA kínálatába tartozik a fák már egy előzetes válogatáson mentek keresztül, így minden fa egy egy egyéniség. A fákra jellemző, hogy súlyos tömör darabok.
http://www.greenaqua.hu/dekoraciok/deko ... vasfa.html

BorneoWild fa:
A BorneoWild fákat leginkább a Red Moor kecsességéhez tudnám hasonlítani, de ezek a fák altalában egyenesek, vagy csak enyhén hajlítottak. Vízben egész sötét barna színük lesz. Rendkívül finom texturájú fa. Használható 3-4db összefogásában mint egy csokor, vagy külön külön is. Jellemzően inkább az első verziót alkalmazzák. A fa mély barna színe és formája rendkívüli természetes hatást mutat.
Saját akváriumomban is ezeket a fákat használom:
3480417498_f70060deec_o.jpg
Feltettünk belőle csokorba szedett fákat illetve különálló darabokat is. A fák a formájuk miatt rengeteg helyzetben felhasználhatóak. Hosszabb darabjaik az akváriumból kilógatva, rövidebb szélesebb darabjaik mint egy fa törzse használhatóak.
http://www.greenaqua.hu/dekoraciok/deko ... ld-fa.html


összességében elmondható, hogy a ma profi akvakertészek és versenyzők által a leggyakrabban használt 3 fa típus. Mindhárom fajtával más más hatást érhetünk el akváriumunkban.

A teljes készlet feltöltése még folyamatban. További darabok várhatóak a következő napokban.

Addig is jó böngészést ;)
 
Üdvözletem!

Először is gratulálok az üzlethez, és az akváriumokhoz is! Lenne egy "fás" kérdésem. A mai napon vásároltam tőletek egy fát, de odáig nem jutottunk el, hogy valójában milyen fa is ez (nem akartam szívni a véreteket, mert igen sokan voltak)? Ennek a nagy tesójáról ráktatok fel képet a fórumban is. A fa, a bejárat előtt jobb oldalon, egy padon volt. Gondolom egy jó alapos áztatás után, már mehet is be az akváriumba. A halaim biztosan nagyon fogják szeretni. De itt egy kép, ez biztosan segít. Köszönöm.
dscf1706450x600.jpg
 
Ez egy olyan fa aminek még nincs neve :) Viccen kívül még annyira friss hogy nincs fantázianeve és mi sem találtunk ki rá semmit az elmúlt 2 hétben. Most még tesztelés alatt van. Akváriumban és terráriumban is használható és súlyra könnyebb mint a Red Moor.
 
viktrolantos, köszönöm szépen a választ.
frolikjani, neked is köszi. Ha tényleg szőlő lenne, akkor ... is szúrom magam, mert akkor nagyon drága volt.
 
Felteszek majd más képeket is róla. Érdekes egy fa, de nincs róla tapasztalat, mert az EU-ba csak most jött 2 hete először.
 
3-4 réteg kéreg is van rajta,amit szárazon tuti nem szedsz le elsőre. Áztatás után is csak több lépésben jön le.
 
Van egy érdekes kérge a fának néhány helyen ami izgalmassá teszi. A múltkor pont kezembe került egy kis darab ami tökéletes bonsai szerű fát ábrázolt. Remélem viszontlátjuk valamikor mert azonnal el is vitték a kezemből. :)

Sokféle fa van. Lehetne szőlőgyökeret is tartani, de az mindenhol van az országban semmi extrát nem látok benne. Ezért pénzt elkérni felesleges.
 
Lehet csak súlyozd le. Baromi száraz és baromi kemény. Mint a többi hordalékfa.

Igen azt vettem észre. Betettem a nagy hordómba, és csak úgy tolta ki magát, le kellet, hogy kössem, hogy lent maradjon. Szerintem 3-4 hét áztatás (remélem annyi elég lesz neki), aztán mehet az akváriumba. De tény, hogy nagyon érdekes, és jó formája van. Várom a többi képet.

Köszi
 
Back
Oldal tetejére