• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Back To Mother Nature

és akkor közvetlenül feltöltés előtt. a háttérnövények (crinum és indica) még hiányoznak, ezeket jövő héten ültetem be, amint hozzájutok. az emers rész karácsonymoha alapja már látható, ezeket a növényeket nem akartam a feltöltés idejére kínozni, így utána kerülnek a helyükre.

HD9A5998.jpg
 
és akkor közvetlenül feltöltés előtt. a háttérnövények (crinum és indica) még hiányoznak, ezeket jövő héten ültetem be, amint hozzájutok. az emers rész karácsonymoha alapja már látható, ezeket a növényeket nem akartam a feltöltés idejére kínozni, így utána kerülnek a helyükre.

View attachment 30269
nem túl erős az a micro?
 
Nagyon bejön a NA irány, örülök, hogy belevágtál! Ha egyszer kimerül a Colorful hill, tuti ezen a vonalon megyek én is tovább. :)
 
Kitérnék egy témára, amit a kezdők sokszor kérdeznek a boltban: mennyi növény kell? Viszonyítás képpen ebben van:

Eleocharis parvula mini - 10db GA zselés
Echinodorus tenellus - 10 db GA zselés
Cryptocoryne Petchii pink - 3 db GA zselés (3x3 tő)
Cryptocoryne wendtii Hellgrün - 2 db GA zselés (2x3 tő)
Cryptocoryne spec. Flamingo - 3 db Dennerle zselés (3x1 tő - pofátlanság)
Blyxa japonica - 2 db Dennerle cserepes
Bucephalandra spec. 'Wavy Leaf' - bontásból óriás adag, kb 8 Dennerle cserepes
Bucephalandra spec. 'Brownie' - 3 db Dennerle cserepes
Microsorum pteropus Narrow - 3 db Tropica cserepes
Microsorum pteropus Petite - 2 db Dennerle cserepes
Ludwigia arcuata - 6 db Dennerle zselés (még nincs bent)
Crinum calamistratum - 4 db Tropica cserepes (még nincs bent)
Riccardia chamedryfolia (graeffei) - bontásból óriás adag, kb 10 Dennerle rácsos
Fissidens fontanus - 3 db Tropica rácsos (pofátlanul kevés van rajta)
Crepidomanes cf. malabaricum - 3 db Dennerle kókuszhéj

fun fact: 1/3 csomag Seachem Reef Glue ment el az összes ragasztásra (kis fák a nagyokhoz plusz mohák meg pár növény, SOK ragasztás)
 
Back
Oldal tetejére