• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Mini Mountain Range

Ha ez azt jelenti, amire én gondolok, akkor brutál mennyiség:

Dekoracje: kamienie Suropu Stone (około 120kg)

;)

Tibi, az aki pazar! Irigyellek az algamentesség miatt. (y) Valahogy te taszítod az algákat, ezt a képességedet hogyan szedted fel? ;):ROFLMAO:


Van neki, csak Ő növényt nevel belőle:D !Mi meg csodáljuk az újabb és újabb növényfajokat:LOL:! Még erre is képes:ROFLMAO:!
 
Tibi, az aki pazar! Irigyellek az algamentesség miatt. (y) Valahogy te taszítod az algákat, ezt a képességedet hogyan szedted fel? ;):ROFLMAO:
Köszi robert!
Nem taszítom csak nem szeretnek, amúgy a viccet félretéve, itt még tényleg nincs alga, de a nagyban azért akad, kell egy kevés mennyiség, hogy megtudjam mutatni másnak is , hogy van ilyen is az akiban!!:ROFLMAO:
 
Tegnap majdnem egész nap ezt a kis gyöngyszemet fotóztam!
Sajna azt a kiegészítést nem sikerült tökéletesen megoldani amit szerettem volna, de nem bánkódok, valahogy még majd megoldom (ez sajna még titok).:p
Viszont egy versenyfotót csak sikerült készítenem, szóval ismét ringbe szállhatok a nano kategóriában az AGA-n, igaz most a 28 liter alatti kategóriában. Ahhoz képest, hogy egy akasztós szűrővel megy és alig foglalkozok vele, nagyon szépen tartja magát már több mint 2 hónapja. Igaz a növények is nagyon visszafogottak, cladophora, riccia, riccardia, christmass, szóval mind- mind nagyon igénytelen növény.

Nem szaporítanám a szót, íme a kép ami tegnap készült:
9653609536_0ff7f84d14_c.jpg

Ez még mindig a kis ADA Cube Garden Mini M szett!!:cool:
GO AGA Contest 2013:D
 
Nagyon tuti! (y) Ha megengedsz, egy kis hozzászólást, jobb oldalon van egy függőleges sáv, ahol nem érnek teljesen össze a dragon kövek, és növény sincs, ott egy kis hiányérzetem van, ezt leszámítva ha meguntad hozhatod át hozzám. :D

Kérdés:
Ahogy láttam az ADA Nile Sand dekorhomokot használtad, ami viszont fehérebb, sárgult egy keveset mióta használod?
 
A Nile sand tema engem is erdekelne!!vältozott a szine miota bent van??ezt a scapet megneznem egy nagy akiban,biztos mäsabb lenne az aränyok miatt!!Franko lett ez is.
 
Nagyon tuti! (y) Ha megengedsz, egy kis hozzászólást, jobb oldalon van egy függőleges sáv, ahol nem érnek teljesen össze a dragon kövek, és növény sincs, ott egy kis hiányérzetem van, ezt leszámítva ha meguntad hozhatod át hozzám. :D

Kérdés:
Ahogy láttam az ADA Nile Sand dekorhomokot használtad, ami viszont fehérebb, sárgult egy keveset mióta használod?
Köszi stevo!!
A dragon kövek sehol sem érnek össze, csak a képen látszik úgy mint ha egy folyamatos hegység lenne, sajnos már nem tudok és nem is igazán szeretnék ezeken variálni, ilyen lett!!:cool:
A Nile Sand az egy kicsit sárgás dekorhomok, ami fehéresebb és szürkésebb az a Mekong Sand. Az igazat megvallva itthon volt egy kevés vegyes ADA dekorhomokom kimaradva, ezért nem mondom biztosan, hogy csak Nile Sand van benne, lehet egy kevés Mekong is, mivel a hosszú évek folyamán mind kettőből használtam keveset. :p
Lájkvadász..... :):snaphappy:
Köszi, már ég vadásztam!!:D
A Nile sand tema engem is erdekelne!!vältozott a szine miota bent van??ezt a scapet megneznem egy nagy akiban,biztos mäsabb lenne az aränyok miatt!!Franko lett ez is.
Köszi kuchi, itt a kék hátteres aki :p.
Megnéztem a régi képeken is a dekor színét, és nem változott, lehet pár helyen egy kis szín rá lett csavarva, de inkább koszosodott idővel.:)
varázslat, hogy maradnak ilyen szép tiszták azok a kövek...
Köszi cheetah.(y)
Még egyszer sem kellett megtakarítanom a köveket, lehet a kevés fénynek köszönhető, de a heti egyszeri, kétszeri vízcsere is sokat segít.
 
Tibi olyan lazán adod elő ezeket az akikat, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne :cigar:...az állam még keresem a padlón.:woot:
 
Hihetetlen milyen picurka kis akvárium ez. totál képen sokkal nagyobbnak tűnik. :)
I Love This Game! :)
Igen nagyon pici, idáig ez a legkissebb akváriumom, azért az első képen az ADA aki mellett lévő 500ml-es flakon , sejtet valamit a méretekről. (y)
Ez a foto megy az Aga-ra?itt nincs tiltäs foto publikäläs miatt?vagy csak a japoknäl megy a titkolozäs?
Itt végre nincs titkolózás, nyugodtan be lehet dobni a fórumra a verseny fotót, semmi károd nem lesz belőle.
 
Back
Oldal tetejére