• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Mini Mountain Range

Köszi szacsi84!
Nem hagyom kialudni a tüzet, mindig valamivel táplálni kell, meg hát én is egyszerűen begolyózok, ha nem csinálok valami új akit!!:p:D

Még nincs, csak is boraras faj mehet bele, de az is lehet, hogy nem lesz semmi.

Miket ki nem találtok, most honnan szerezzek sárkányokat, a Harry Potterből??

Na jó sakurák és yellow garnikkal is megelégszünk :p
 
Na jó sakurák és yellow garnikkal is megelégszünk :p
Baromi kicsi ám az aki, és a kövek sem valami nagyok, ha beteszek egy kifejlett sakurát, olyan érzésem lenne amikor ránézek az akira, mint ha a Rejtélyes sziget 2. részét nézném, orjás állatokkal a kis szigeten.
 
Tegnap rendezgettem a jobb oldalt és be kerültek a zöldek is, Cladophora , Flame moss és Riccia személyében!!
Még a riccia elég rikító, de majd idővel kiderül, hogy jó választás lett-e.
9233372948_5b93e8e4d2_c.jpg

Élőben sem mutat rosszul :cool:
9233368592_1b5798fbf6_c.jpg

Hát ez brut ál jó lett , grat :)
 
Tibi félelmetes sebességgel ontod magadból a jobbnál jobb scape-ket! Az ember elmegy 2 hétre nyaralni és máris tele van a fórum az újabb gyöngyszemeddel :D Nagyon jó lett! Gratula.
 
Tibi félelmetes sebességgel ontod magadból a jobbnál jobb scape-ket! Az ember elmegy 2 hétre nyaralni és máris tele van a fórum az újabb gyöngyszemeddel :D Nagyon jó lett! Gratula.

Valami ilyesmi érzés fogott el engem is.

Csecska...napló...Mountain Range...Először azt hittem csak valaki gratulált egy régi scapedhez, aztán látom, hogy ez is egy újabb remekmű.
Imádom. Hogy ilyen kicsi, és mégis nagy;)
 
Sziasztok

Lassan ez az aki is eléri az 1 hónapos kort, már teljesen megszoktam (a párom is, mindenkinek mutogatja:D) a kis nanót a konyhában, amikor megiszom a reggeli kávémat , bemegyek ebédelni vagy csak úgy:p, mindig jó ránézni erre a kis üvegkalitkára.
A Riccia nagyon jó kis sötét zöld növényke lett (nincs bubi felhő, hiszen nincs co2), nem bántam meg , hogy használtam, lehet hogy leváltom vele a cladophorát is valamikor.:cool:
Néhány kép.
9369299192_a8c778ff95_o.jpg

Pár részlet az ösvényről.
9366519157_4fec1e7416_o.jpg

9369295498_aa87c8f39f_o.jpg

Ja és a képek a 18-50-es DC OS HSM-el készültek, még mindig eladó.:p
 
Nagyon odavág(y) El tudom képzelni milyen lehet a reggeli kávét szürcsölgetni egy ilyen festői tájképet nézegetve.
Akkor Te is sűrűbben vagy a konyhában mostanában,a párod nagy örömére :D
 
Ez nem semmi Viktor,azt mondjuk nem írja hány kg kő került be de nem kis mennyiség van egymásra pakolva :D

Ha ez azt jelenti, amire én gondolok, akkor brutál mennyiség:

Dekoracje: kamienie Suropu Stone (około 120kg)

;)

Tibi, az aki pazar! Irigyellek az algamentesség miatt. (y) Valahogy te taszítod az algákat, ezt a képességedet hogyan szedted fel? ;):ROFLMAO:
 
Back
Oldal tetejére