• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Mini Mountain Range

Tibi mi a tkömmel szűröd ezt? És honnan jönnek a csövek ha épp nem fotózod?
Akasztós szűrővel. :D
Így igaz, még mindig az az akasztós szűrő megy amivel el is indítottam pár hónapja, a garnélák egyre nagyobbak lettek és elnyomták a látványt, így szelektáltam őket, de piciket mindig rakok bele. A szűrés, majd most lesz igazán fontos, mert ugye bent van néhány Boraras, így + levegőpumpát + porlaszót is beiktattam a rendszerbe, hogy el bír-e az akasztós az élővilággal teli akváriummal, arra kíváncsi vagyok, remélem igen, mert a külső szűrőnek még nincs helye.:cool: Így is jó érzés tölt el, hogy egy igazán nagyon visszafogott növényválasztással elindítva, co2 nélkül, ilyen szépen életre kelt ez a kis aki (nem is reménykedtem volna benne).
A világítás napi 5 órát megy (27W , 20 literre).
Egy kicsit az akasztós szűrőre visszatérve, attól függetlenül, hogy csúnya is és ronda is ezen az elit akváriumon, sajna látszik is a külső szűrő hiánya (nem olyan kristálytiszta a víz ahogy megszoktam a nagy akváriumomnál), mert sajna az akasztóst muszáj minden második héten takarítani, mert egyszerűen annyira kevés lesz az ereje, hogy ha úgy hagyom inkább káros lesz mint hasznos. Szóval teszi a dolgát a szűrő, de már várom a napot , amikor lecserélhetem:D.
 
Grat a helyezésért!Most pörgettem csak át a naplót,mire látom az elején,hogy nincs Co2..hát..áll lees..nagyon ügyes vagy,az arányokról nem is beszélve!(y)
 
Back
Oldal tetejére