• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Májusi

Vasárnap az ideiglenes helyükről be lettek telepítve a halak. Egy Betta és 5 Boraras Brigittae. A razbórák nem bújkálnak, szépen szem előtt vannak. A Betta bújkál, de Ő mindig ilyen volt.
Volt egy kis pontalga az üvegen, azt leszedtem, a Palustrist visszavágtam,elég csúnya volt, a Fissidens szépen növöget az ágakon, pici fonalalgát szedtem le róla.
Az Amanókat sehol se látom, azért remélem még megvannak. Ezek mai képek.
20170602k.jpg DSC_2577k.jpg DSC_2582k.jpg DSC_2585k.jpg DSC_2589k.jpg
 
Nagyon jól sikerült az ágak mohásítása. Nem látom jól (elég gagyi a telefonom kijelzöje, meg a szemem sem a régi :) melyik mohával futattad be?
 
Nagyon jól sikerült az ágak mohásítása. Nem látom jól (elég gagyi a telefonom kijelzöje, meg a szemem sem a régi :) melyik mohával futattad be?
Fissidens moha. Itt a fórumon a mohakötözős topicban találtam egy jó képet, aszerint csináltam. Kicsit aggódtam, mert elég sokat tettem az ágakra. Szerencsére nem rohadt be. A Spiky mohát a másikba már nem tudtam így kötözni.
 
Itt is van egy kis algásodás, szintén lejjebb veszek a világítási időből.
Múlt hétvégén vettem 8db Oto-t, de csak 7db élte meg az akváriumba kerülést. Az egyik valószínűleg beszorult a szállító zacsi redőjébe, mindenesetre mindegyik hal ki volt fakulva, csak az egyiknek volt sötétebb színe, az pusztult el még a beszoktatás alatt. A többi szépen eszeget, aktívak, kerekedik a pocijuk.
Most pénteken pedig 4db Corydoras Pygmeust hoztam,csak ennyi volt a kereskedésben, még szerzek hozzájuk társakat.
Júni 19-én költözött be 10 db Yellow fire garnéla és már láttam kicsiket és egy újabb petés garnélát is.
 
Szereztem a 4 Pygmeus mellé még 4 db-ot. Nagyon haloványak voltak az akváriumba kerüléskor, de hamar megtalálták őket a régebbiek és megnyugodtak. Nagyon jópofák, néha az Otokhoz csapódnak és együtt úszkálnak. Van amikor egy helyben lebegnek, mint a Kolibrik. Gyorsak, azért próbálok képet csinálni róluk is.
Az Otok rendben vannak szerencsére.

DSC_2943.JPG
Az Staghorn alga?
 
Utoljára módosított:
Szóval Neked van egy másik akváriumod is? Most bukkantam rá. Gyönyörűek a kis sárgák a fekete gomb szemükkel. A legszebb garnélák és baromi jól mutatnak a zöld növények között. Én is akarok! Most! :sneaky:
 
Szereztem a 4 Pygmeus mellé még 4 db-ot. Nagyon haloványak voltak az akváriumba kerüléskor, de hamar megtalálták őket a régebbiek és megnyugodtak. Nagyon jópofák, néha az Otokhoz csapódnak és együtt úszkálnak. Van amikor egy helyben lebegnek, mint a Kolibrik. Gyorsak, azért próbálok képet csinálni róluk is.
Az Otok rendben vannak szerencsére.

View attachment 37857
Az Staghorn alga?
:DLátod-látod, kellett neked az a jó fényképezőgép!? Egy homályos mobilos képen ez nem (sem) látszik...:LOL:
 
Back
Oldal tetejére