• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Leviathan

Én ugyis el tudnám képzelni,hogy ugy lenne a nagy fa kialakítva mintha egy villám csapott volna bele és ugy lenne derékbatörve,ugy hogy a törzs azért összeérne ,ahol azért tartaná a felső ledőlt részét Szuper alapanyagod van,és mint keszalvo Viktor én is figyelemmel kísérem majd az alkotásodat. [emoji6]
 
Én ugyis el tudnám képzelni,hogy ugy lenne a nagy fa kialakítva mintha egy villám csapott volna bele és ugy lenne derékbatörve,ugy hogy a törzs azért összeérne ,ahol azért tartaná a felső ledőlt részét Szuper alapanyagod van,és mint keszalvo Viktor én is figyelemmel kísérem majd az alkotásodat. [emoji6]
ahhoz egy szuperhős kellene, vagy egy valódi villámcsapás, hogy ezt így eltörje -- meg egy jó nagy adag bizalom, hogy jó helyen és jó alakban törjön meg :)
 
ahhoz egy szuperhős kellene, vagy egy valódi villámcsapás, hogy ezt így eltörje -- meg egy jó nagy adag bizalom, hogy jó helyen és jó alakban törjön meg :)
Egy nagy erejű fejszecsapás sem tudná kettétörni?Ugy legalább jo szálkásan törne ,a legvalósághűbbség miatt.Csak a kezedre vigyázz[emoji2]
 
ahhoz egy szuperhős kellene, vagy egy valódi villámcsapás, hogy ezt így eltörje -- meg egy jó nagy adag bizalom, hogy jó helyen és jó alakban törjön meg :)

De a "sima fás/tájképes" scape meg nem elég fantázia dús. Ezért csak jó lenne egy kis absztraktivitással varázsolni valami hatásvadász wow látványt. Szóval csak bátran woodoozd meg azokat a fákat :)
 
ad 1) engem nem szoktak elrettenteni az oversize dekorok, ......
erre nem mondom azt, hogy nem tetszik, valahogy lehet, hogy jó, de a lombokat vagy vissza kell metszegetni absztraktabbra, vagy esetleg így hagyni, és csak a talajt növényesíteni -- ennyi lomb mohát csináljon az, akinek két anyja van, és egy munkahelye se:
Irtó jó mind, az elsőt én is magas akiba képzelném, a második így jó ahogy van.
Ha mégis marad ki fa, a postázást én is megfizetném;) úgy is tervben van egy munkahelyi aki...
 
A félbevágás se rossz ötlet, mert az első akvárium feletti része külön is olyan, mint egy komplett fa, és az már jóval kezelhetőbb méret.

Ha bedobhatok még egy ötletet, akkor talán még jobb a második jobb oldali fája majdnem vízszintesen a hátra felé néző felével felfele kilógatni egy sziklarakás szélére.
Persze igen jól rögzíteni kell, de ahogy az ilyen fák kinéznek a természetben... ;)
 
Van egy beteg ötletem... Marad a három grácia, a nagyot pedig elfekteted az akvárium tetején, hogy belógjanak föntről az ágai.
Sötétzöld növényekkel, mohákkal egy nagyon sűrű, sötét erdő hangulatát szerintem simán hozná! (y)
Szuperek a fáid!
 
Van egy beteg ötletem... Marad a három grácia, a nagyot pedig elfekteted az akvárium tetején, hogy belógjanak föntről az ágai.
Sötétzöld növényekkel, mohákkal egy nagyon sűrű, sötét erdő hangulatát szerintem simán hozná! (y)
Szuperek a fáid!
ööööö :D:D:D
 
Utoljára módosított:
@letsgodisco, megtennéd, hogy szépen finoman az akváriumba fekteted a nagy testvért és így lősz egy képet?:notworthy:
ba6c48f65f251b1ffb14426c490a2c87.jpg


5add99bb35e72091f0f3153be7667bfb.jpg
56a337772ecddd2991382da5d77fa15f.jpg


tényleg csak a kedvedért :))
ennél nem megy összébb a gyökere sajnos
 
igazából ezt a nagy fát most elengedtem
megnézem a többiben mi van, aztán lehet, hogy visszatérek, de az van ami mindenki mond: ezt csak kisebb darabokban lehet beilleszteni ebbe a méretbe, annál pedig egyelőre jobban tetszik, hogy emiatt felszecskázzam -- csak jó lesz valami másra egyszer :)
 
Back
Oldal tetejére