1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata Learn More.
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

Kaposvár

Kategória: 'Hol vásároljunk', témanyitó: bandras, téma nyitása: Máj 20, 2016.

1. bandras

bandras Kertész szaki

Tag:
    Márc 21, 2016
    Kedvelik:
    146
    Hely:
    Nagyatád
    Sziasztok! Kaposváron lehet valahol nanohalakat venni? (galaxy razbóra érdekelne leginkámb!) :)

Utoljára módosított: Máj 20, 2016
  2. ilk.balazs
    Épp nem fórumozik ...

ilk.balazs Főkertész

Tag:
    Márc 28, 2015
    Kedvelik:
    627
    Hely:
    Kaposvár
    Galaxy-t nem nagyon szoktam látni egyik Kaposvári kereskedésben sem. Talán az Irányi Dániel u.-ban lévő boltban az idős bácsi tud szerezni. A Damjanichban a Karcsi is tudhat szerezni, de nála még nem láttam. A TESCO-ban és az azzal szemben lévőben tuti nincs.

bandras kedveli.
  3. bandras

bandras Kertész szaki

Tag:
    Márc 21, 2016
    Kedvelik:
    146
    Hely:
    Nagyatád
    Köszönöm! :) Az ő elérhetőségüket meg tudnád adni? TESCO-ban sajnos az összes hal beteg. Multkor kaposváron egy boltból sikerült egészséges otokat hoznom nagyon jó áron, azthiszem a boltnak a neve simán annyi volt hogy díszállat kereskedés de ott nem láttam semmi fépe nano halat. Jövő héten megyek kaposvárra így ha tudod, kérlek add meg az elérhetőségüket! :) (az aranyoldalak.hu oldalon nem jól vannak ugy vettem észre)

4. ilk.balazs
    Épp nem fórumozik ...

ilk.balazs Főkertész

Tag:
    Márc 28, 2015
    Kedvelik:
    627
    Hely:
    Kaposvár
    Szerintem az Irányi D. utcából vitted az otokat. Egy nagyon pici üzlet. Ugye? Ha egészséges halat akarsz, akkor csak Pécset tudom javasolni. Privátban adok címeket.

5. bandras

bandras Kertész szaki

Tag:
    Márc 21, 2016
    Kedvelik:
    146
    Hely:
    Nagyatád
    Igen, egy kicsi üzlet. Az eladó is jófej volt. Jó lenne vele felvenni a kapcsolatot hátha tud rendelni nekem olyan halat amilyet szeretnék. Pécsre nem mostanába megyek. :)

6. ilk.balazs
    Épp nem fórumozik ...

ilk.balazs Főkertész

Tag:
    Márc 28, 2015
    Kedvelik:
    627
    Hely:
    Kaposvár
    Küldtem privátot.

bandras kedveli.

Aktuális oldal megosztása