• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Iwagumi próbálkozás 216L-ben

Hoppá hoppá! Na ez van amikor N-dee sokáig nem publikál az akijáról semmit. Huh hát nem semmi lett!! Nagyon eltaláltad a növényválasztást! Gratula! :thumbup:
 
Gratulálok N-dee! Ez az akváriumod is csodálatos lett! :clap: Olykor gondolj ránk és 1-2 konyhatitkot árulj el kérlek, mert ez mindent überel :shock: Komolyan meseszép...
 
Először is köszi szépen mindenkinek!

Vgábor said:
Fantasztikus és VÉGRE TELE ÉLETTEL :!: :!: :!: :!: :clap: :clap:
Ha bármiben még segíthetek írj nyugodtan :!: :!: :!:

Köszönöm szépen! Per pillanat legnagyobb szükségem egy kis woodoozásra lenne, hogy beérje a Blyxa a többi növényt :lol: . Egyébként úgy néz ki, hogy megeredtek nálam a saját nevelésű Blyxáid(ezekért is köszönet), a régi leveleit mind eldobta 1-2 héten belül, de mostanra mindegyik tő hozott 6-8 friss hajtást, de még csak 3-4cm hosszúak és 2 tő teljesen vörös leveleket hoz. Remélem hamar bokrokká fognak fejlődni.

HUGO said:
Muszáj levenni a videot?

Muszáj ;)

hzshalas said:
Pár kérdés a halakról: A pandákat az akvárium milyen idős korában raktad bele? Nem csinálnak semmi problémát? Mekkora a csapat? Én törpe páncélosharcsa csapaton gondolkodom , de nem igazán láttam még ezeket a halakat növényesben és nem tudok dönteni. Nagyon hasznosak lennének, de félek, hogy esetleg kiturkálnák a HM-et.
Mi a tapasztalatod?

Mindenképpen meg kell várni velük, míg a növények megfelelő gyökérzetet növesztenek és megkapaszkodnak(kb.3-4hét), mert ezek a kis tankok szeretnek turkálni, de utána semmi problémát nem okoznak. Nekem most csak egy kis 5 fős csapatom van, de folyamatban van még +3-5db beszerzése.

Luna said:
Gratulálok, nagyon szép, mondhatni egyre csak szebb! Lassan elfog az irigység. :D A versenyhez pedig kéz-, és lábtörést kívánok!

Köszi Luna! Remélem nem lesz semmi galiba most már a versenyfotók elkészítéséig, egy kis ritkítást még hétvégén megejtek a növényzeten, aztán rá 2 hétre elkezdem gyártani a képeket.

viktorlantos said:
nagyon szép az akvárium gratu. kár ezekért a buborék stb videó effektekért. egyébként tényleg szuper. :thumbup:

Egy kicsit megtörtem a bubikkal a videó elején a full képet, hátha.... :lol:

Proci said:
Gratulálok N-dee! Ez az akváriumod is csodálatos lett! :clap: Olykor gondolj ránk és 1-2 konyhatitkot árulj el kérlek, mert ez mindent überel :shock: Komolyan meseszép...

De hát nincsen benne semmi titok, mindent le szoktam írni, amit éppen művelek vele. Lehet, hogy azt még nem írtam, hogy minden vasárnap este feláldozok egy szüzet a maszek Amano oltárom előtt :roll: :mrgreen:
 
N-dee said:
De hát nincsen benne semmi titok, mindent le szoktam írni, amit éppen művelek vele. Lehet, hogy azt még nem írtam, hogy minden vasárnap este feláldozok egy szüzet a maszek Amano oltárom előtt :roll: :mrgreen:

Ha leszeded a videót, akkor ezt feltehetnéd helyette.. :D

Grat az akihoz gyönyörű! :cool:

Sajna nálam marad az AGA fotó, mivel véletlenül ott beikszeltem az automatikus ADA nevezést... :?
Nem is értem pontosan, hogy akkor ez most így okés-e, hisz ott már rég publikálva lett. Na mindegy.
 
Nigro said:
Ha leszeded a videót, akkor ezt feltehetnéd helyette.. :D

Áááááá, nem bírnád a szaftosabb részeket :lol:

Nigro said:
Sajna nálam marad az AGA fotó, mivel véletlenül ott beikszeltem az automatikus ADA nevezést... :?
Nem is értem pontosan, hogy akkor ez most így okés-e, hisz ott már rég publikálva lett. Na mindegy.

Uhh a franc!....én is érdekesnek találom ezt a dolgot. Ezen felül pedig, szerintem nem is egy akvárium köszönt vissza az élvonalból, melyekről - ha az emlékeim nem csalnak - már a verseny lezárása előtt is láttam bőven részletes publikációt. Úgyhogy, nekem már kezd egyre zavarosabb lenni a kép :crazy: Amúgy nem tudod felvenni a kapcsolatot az illetékesekkel a tévedés ügyében? Lehet, hogy egy próbát megérne.
 
Elsősorban had gratuláljak, nagyon jó lett a videód :thumbup: , másod sorban van valami leírás, vagy ha nincs tudnál nekem segíteni a hordós szűrőd megépítésével kapcsolatban, mik kellenek hozzá mire kell odafigyelni, mennyiből jönne ki stb... előre is köszi :)
 
Űberbrutál :D Gratulálok és nagyon sok sikert IAPLC-re :thumbup: :wave:
Most már komolyan levehetnéd a címből a próbálkozás szót :D Az új szűrő bevált? Alga eltűnt?
 
Nagyon természetes,gyönyörű.A szűz lányokat én is megnézném,már nem is érdekel annyira a kertészkedés. :shock: :lol: :oops:
 
hectorvti said:
Elsősorban had gratuláljak, nagyon jó lett a videód :thumbup: , másod sorban van valami leírás, vagy ha nincs tudnál nekem segíteni a hordós szűrőd megépítésével kapcsolatban, mik kellenek hozzá mire kell odafigyelni, mennyiből jönne ki stb... előre is köszi :)

Majd priviben dobok róla infót, bár nem egy nagy tudomány összerakni, csak arra kell figyelni, hogy ne eresszen.

inadsz said:
Űberbrutál :D Gratulálok és nagyon sok sikert IAPLC-re :thumbup: :wave:
Most már komolyan levehetnéd a címből a próbálkozás szót :D Az új szűrő bevált? Alga eltűnt?

Köszi Dani, neked meg az új projecthez kívánok sikereket! Az "új" szűrő szépen teszi a dolgát, a fonalalga viszont egy nagyon ragaszkodó természet hiába, nem bír elhagyni a szentem :twisted:

robokuty said:
Nagyon természetes,gyönyörű.A szűz lányokat én is megnézném,már nem is érdekel annyira a kertészkedés. :shock: :lol: :oops:

és ha szűz kertészlányokról van szó? :lol:

Konen said:
Gyönyörű az akvárium, olyan mint egy japán kert.

Köszi Konen, ami azt illeti, a tiéd felett sem lehetne csak úgy átsiklani ;)
 
Pár napot kihagyok, és lemaradok egy szép akváriumról. Most várhatok a verseny végéig, hogy lássam :cry: :cry:
Sok sikert a versenyhez.
 
Na, egy utolsó képet még bedobok a naplóba, itt még tűrhetően nézett ki. Csak azt bánom, hogy akkor egyúttal nem csináltam meg a versenyképeket is :( Majd visszapakolom valamelyik nap a videót is.

8053009_df2da2aec3ca042fe8273f110480f936_m.jpg
 
Ma csendes résztvevő akartam lenni de az aki láttán írásra bizseregtek az újjaim!
Gyönyörű az aki!Nálam No1! :thumbup: :clap:


Üdv Jani.
 
Gyönyörű lett!
Jól áll a fősziklának az oldalra fésült V.nana.
Szeretem ahogy a Hydro kicsi kerek leveleivel olyan játékossá, "meséssé" teszi az akváriumot. :D
 
Back
Oldal tetejére