• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Isla de piedras de lava 26 litros

Sziasztok !
Tegnap gyosban mikor hazaértem kénytelen voltam átpakolni a garnélákat vissza a helyükre.Sajnos az utolsó CRS garnélám is feladta
így az ezekkel a garnélákkal kezdődött próbálkozásaim teljes kudarcba fulladtak :(,de nem adom fel :bookworm:
A többiek jól vannak,és elkezdték belakni az új környezetüket,ma lesz egy feles vízcsere meg majd pénteken egy és utána visszaállunk a heti egyre.És ami még történ hogy egy hét alatt összesen 70 db yellow távozott,ennyivel lettek kevesebben,úgy hogy most megint szaporodhatnak mint a nyulak :smuggrin:.
A blyxák nem bírták így két nap elteltével ki kellett szednem az összeset mert elolvadtak,majd a nagyból pótolok,illetve az MC nyírás következtében pár arra alkalmas szálat azért beraktam ide is hátha alapon ha meg nem megy neki akkor kirepül.
A stauk egészen jól bírják,illetve még a legelső növénygenerációból megmaradt 3 tő crypto parva is hozza az új hajtásokat,ezt még @nebula tól hoztam el több mint egy éve :D
Bekerült még némi hyro trip japan is ide-oda,remélem terjeszkedik majd.
Egyenlőre ennyi.;)
 
Az a parva nagyon durva játékos. Mostmár atomot is dobhatnal rá, tulelne. :)
Csak ne próbáld kihúzni a talajból, mert kiemeled az egész miskulanciat egyben, akkora és olyan vastag erős gyökeret nevel.
 
Sziasztok !

Jó sok idő eltelt mióta nem írtam.Az akváriumban szépen lassan komótosan azért fejlődik minden.
Ugyan megjelentek a kagylosrákok de egyenlőre még elhanyagolható számban illetve mint már említettem láttam egy érdekes élőlényt is az akváriumban,de azt hiszem egy mohavásárlással jöhetett be amit itt Fehérváron vettem és Én bolond azt gondoltam hogy nem kel karantén :facepalm:
Egyenlőre nagyon ritkán láttam konkrétan egyszer,de remélem mikor újra felbukkan el tudom csípni a grabancát.Na meg addig remélhetőleg nem eszi meg az újszülött kis yellow garnélákat :rage:.
A tigriseknél teljesen leállat a szaporulat nem tudom mi lehet a gond pedig már létszámot is növeltem.Erősen elgondolkodtam hogy áthelyezem a tigriseket a nagy akváriumba azért ott barátságosabb a légkör van hely is bujkálni és szerelmi életet élni :D
Ebben meg maradnak csak a yellow-k.
Egy képet csináltam tegnap totál kép ígéretemhez híven nem lesz :

20141002_192519.jpg
 
Sziasztok !
Kellett nekem panaszkodni hogy nincsen petés tigrisem mostanában,na tegnap hirtelenjében meg is láttam egyet esti kukorica vacsora közben hogy tele van petékkel.Még az átlagosnál is több van benne.Remélem meg is maradnak majd az ifjoncok.:)
Visszanéztem a totál képeket az elmúlt időszakról ezek azok amiket ugye ti nem láttok,és ha lassú ütemben is de azért a tenellus fejlődik.
Több megfontolandó dolog miatt is döntöttem úgy hogy azért még is csak leközlök majd egy totál fotót,technika nélkül,csak hogy véleményezzétek,mert az mindig sokat segít nekem.
Szóval fotó várható holnap ! ;)
 
Több megfontolandó dolog miatt is döntöttem úgy hogy azért még is csak leközlök majd egy totál fotót,technika nélkül,csak hogy véleményezzétek,mert az mindig sokat segít nekem.
Szóval fotó várható holnap ! ;)
Sziasztok !
Akkor jöjjön a fotó amit ígértem,sajnos technikával készült mert nem volt ma időm kiszedni.Várom majd esetleg a javaslatokat bár úgy nézzétek hogy ez garnélás nem növényes első sorban :D
Ja és a fotó is hagy némi kívánni valót maga után :snaphappy::shifty::wacky:

K_p_009_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


K_p_012_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Mai festőhengers napom után erősen kritikusnak érzem magam: középtől jobbra a három nagyobb kő teteje szinte vonalzóval lett meghúzva; valamit még várnék leghátul, a hátsó sorban, meglepően hirtelen jön a fekete háttér. Ennyi. :)
 
Sziasztok!
@Bandesz en kivul senkinek nem szurja semmi a szemet ?
Orulnek egy ket negativ kritikanak,mert abbol tudok tanulni [emoji4] ,meg amugy is at kene mar rendezni [emoji38]
 
Sziasztok!
@Bandesz en kivul senkinek nem szurja semmi a szemet ?
Orulnek egy ket negativ kritikanak,mert abbol tudok tanulni [emoji4] ,meg amugy is at kene mar rendezni [emoji38]
Vagy én pöfögök még ide valamit.... no várj csak: aranymetszésben van valami? Mert én most hiába nézem, nem találom a kiemelendőt... :D
 
Az ikerpár zavar középen leginkább. Nagyon egyformák és közel is vannak egymáshoz. Talán egy pici rés köztük nem lenne baj. Ami még fura, hogy a talaj ekkora sziklák között semerre sem emelkedik. Ilyen nem igazán fordul elő a természetben.
 
Szerintem át lesz rendezve,nem nekem való ez a köves akvárium :(,vagy még nem találtam meg a megfelelő köveket az építkezéshez.
A fotót elnézve tökre látom a hibákat Én is,az a baj hogy a talajon már nem tudtam emelni,így szerintem egy háromszög elrendezés lesz a következő.
Nagyon nem akarom szétvariálni,mondjuk 26 literben nem is lehet .:D
Köszi a véleményt srácok ;)
 
Sziasztok !
Ma elgurult a gyógyszer és szétcsaptam az akváriumot :facepalm:
Na nem kell rosszra gondolni csak alapjaitól újraraktam az egészet,maradtak a kövek csak háromszögbe rendezve.
Így hogy már egy összevisszaság ez a napló egy újat fogok nyitni nem sokára ......... ;)
 
Sziasztok !
Ma elgurult a gyógyszer és szétcsaptam az akváriumot :facepalm:
Na nem kell rosszra gondolni csak alapjaitól újraraktam az egészet,maradtak a kövek csak háromszögbe rendezve.
Így hogy már egy összevisszaság ez a napló egy újat fogok nyitni nem sokára ......... ;)
Kinél is lehetett anno fogadni? Mekkora is volt a tétem? :unsure::unsure::unsure:

Ha ez is olyan jól sikerül, mint a másik, baromi irigy leszek ám! :punch::D
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére