• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nem szeretném feleleveníteni a pontozás megkérdőjelezése témát, de ezt most tényleg nem értem: Hogy tudott ezzel az akváriummal 3. lenni a sok hihetetlenül brutális akvárium között?

View attachment 18364

Nem látok se sok-sok kidolgozott részletet, se meghökkentő dolgot, se semmi szenzációsat. Hol van a csavar?

Szeirntem a méret. A legtöbb akvárium ebben a fos homályban nem mutat. Még a legjobbak sem. De ahol feltöltöttek egy rendes méretet az brutál.
Valahol a természetes és a természet feletti :) küzdelme ez a versenyen. A bírák és a versenyzők sem tudják melyik oldal lenne a legjobb. Szerintem is vannak benne hibák, de amúgy patent.
De kilóg a sorból nagyon valószínűleg ezt érzed te is.
 
Hol lehet a sorrendet az akváriumok fotóival megtalálni? Mármint a sorrend megvan csak a fotókat nem találom.
 
Nem szeretném feleleveníteni a pontozás megkérdőjelezése témát, de ezt most tényleg nem értem: Hogy tudott ezzel az akváriummal 3. lenni a sok hihetetlenül brutális akvárium között?

View attachment 18364

Nem látok se sok-sok kidolgozott részletet, se meghökkentő dolgot, se semmi szenzációsat. Hol van a csavar?

Talán sokat nyomott a latba, hogy milyen szépen levette a Florestas submersas-t. Egy mély főhajtás Amano munkássága előtt- Több ilyen kellene, és kevesebb csak mohát tartalmazó akvárium.

Érdemes a nyírást megnézni, meg úgy egyébként a szín kontrasztokat, harmóniát. Jó kis bemutató.
A crypto előtér szuper változatosságot ad a finom háttérnek.
14450002_1044567635633753_5478375305471921052_n-jpg.18365.jpg
Ez nálam szerelem első látásra! :) Nagyon szép kis 60-as, és milyen színeket mutat már a Solar RGB alatt?!?! :D
 
Talán sokat nyomott a latba, hogy milyen szépen levette a Florestas submersas-t. Egy mély főhajtás Amano munkássága előtt- Több ilyen kellene, és kevesebb csak mohát tartalmazó akvárium.
Jó meglátás (y)

Ez nálam szerelem első látásra! Nagyon szép kis 60-as, és milyen színeket mutat már a Solar RGB alatt?!?!
És neki én is előbb adtam volna egy előkelő helyet :)
 
cyano-s az előtér? :sick:

Szerintem a kis fotó becsapja a szemet. Én friss emers növényre tippelek ami a fotó kedvéért került be. Csak nagy képen lehetne látni. De a jobb oldali sziklánál és a fa alatt is inkább növényre hajaz.
Josh az egyik legultrább versenyző. Kizárt, hogy algás akváriumot fotózna.
 
Szerintem a kis fotó becsapja a szemet. Én friss emers növényre tippelek ami a fotó kedvéért került be. Csak nagy képen lehetne látni. De a jobb oldali sziklánál és a fa alatt is inkább növényre hajaz.
Josh az egyik legultrább versenyző. Kizárt, hogy algás akváriumot fotózna.

Pedig ezen a képen az cyanonak tűnik..a "nagykép" nyilván eloszlatná a feltételezést. vagy nem. :)
De a dekorhomok az üvegnél koszos!!! :p
 
Utoljára módosított:
Köszi a feltöltött kèpeket! Igazàn brutàl akvàriumok születtek. Mikor ezeket a fotòkat nèzem, mindíg eltűnődöm,hogy az enyém miért nem ilyen,vagy lett vagy lesz ilyen valaha is? Amellett persze,hogy néha olyan dekorokat látni,amiről nem is sejtem,hogy léteznek,a kreativitás és a ráfordított idő hiányzik....Nem vagyok elég kreatív. Némelyik olyan egyszerűnek tűnik... és mégsem tudok ilyet építeni. Szóval le a kalappal előttük, de legalább van motiváció!!
Élmény e fotókat nézegetni.
 
Back
Oldal tetejére