• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IAPLC 2014

Skacok kb 1 hónap van még a versenyből. Reszelitek az akváriumokat? Vagy már kész a fotó? :)
Én versenyt futok az idővel a benti fotózással. Lehet bevetek egy cselt, mint a múlt évben és egyszerűen megvadítom az erdős akváriumot egy kis homokos kiegészítéssel a héten már egy kis vörös is bejátszott. Mármint az akváriumba :)
Az idei versenyen a GA az erdős, es B akijäval indul idén?
 
Az idei versenyen a GA az erdős, es B akijäval indul idén?

Jaja pudingok voltunk. :rolleyes: Egyszerűen elsöpört minket a téli szezon. Nem maradt idő és energia több verseny akváriumra.
Szép akváriumok vannak és fotók is lennének, de ez a kettő ami most húzó és ami küldhető.

Jövőre az otthonival is indulok az tuti :) :snaphappy::snaphappy:
 
Remélem is.Mikor indul a naplója?

A kéglim nyáron nem kedvez az akváriumoknak. Túl meleg van ha véletlen kikapcsolom a légkondit és túl sok a nappali fénye. Emiatt hezitálok.
De ahogy a boltot is gatyába ráztuk az elmúlt hetekben lassan elfogynak a kihívások. Csak ez marad :)
 
Agyalok.... agyalok, hogy kis homok ösvényekkel (vízmosásokkal) megtörném a nagy zöld masszát ami jelenleg van. Gondoltam feldobom, hogy mit szólnátok hozzá? Nyilván ez photoshop, a valóságban szebben mutatna. Pl ha vízfolyamot imitálnék vele, még kis kövek is mehetnének bele ahol megtörik a víz útja.

A rajzolgatáshoz az utolsó fotót vettem alapul az akváriumról

concept-original.jpg


concept001.jpg


Van még néhány apró változtatás a fejemben. Pl néhány kis termetű növényt beszúrnék néhány helyre. Vagy a bal oldali dom meredek leejtését kicsit finomítanám néhány új vékony faággal.

Mit szóltok? Javaslat? Ötlet?
 
Szerintem a homokos ösvény HATALMAS ötlet!Sokat dob rajta,a +fák berakása is jó de sztem kicsit sok.Ha lehetek őszinte akkor a jobb első reszt is homokos partra alakitanäm,vagy pár követ ráknék oda!
 
Ismerős az érzés.Van úgy az ember,hogy nézi az akit,valami mintha hiányozna belőle,az összkép nem az igazi.
Az elsőn nincs semmi érdekes,moha moha hátán.A homok és a dekorok most szépen megbolondították.
 
Jó ötlet az ösvény, de egy kicsit kevesebb kellene belőle szerintem! A plusz fa is szuper!
 
Két különböző képre asszociálok a módosítási tervek alapján:
1, a sok vízmosás az egész layoutot olyan "Plitvicai tavak fák alatt csörgedező tó-részlete" felé viszi. Ha az ösvényekkel erre gondolsz, szerintem tuti.
2, ha úgy tekintem az alapot, hogy az egy mocsaras - aljnövényes őserdő egy darabja, akkor a középső vonulat + 1-2 vízér még valahová, és jobb elöl ahogy @kuchi mondja vagy kicsi homok, vagy valami.
Igazad van - miután felhívtad a figyelmet, már én is azt érzem, hogy szép, nagyon szép, de több van benne, mert bomba jó az alap.
 
Back
Oldal tetejére