• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes How I met the netherlands!

Utó-karácsonyi ajándék :) :) :)
15660631053_ab1c960e47_c.jpg

Gift :) by andras.czesznak, on Flickr
 
A növények nagyját már lenyestem
a moha fal, meg növöget, alulról szedegetem ki a növények mögül, és a foghíjas részekre csipesszel bedugdosom a mohát a rács mögé, emígyen teljesen körbenövi és nem fog csak úgy leesni egyszer az egész.., majd ha szedem szét jövőre az akváriumot akkor egyben kivehetem a moházott rácsot :p
 
Végre mérhetem a pH-t. CO2 nélkül 7.5, CO2-vel 7 a pH-m :cautious:, Írás közben azért lecsekkoltam a DC sötétződ... megvan a ludas.. alacsony a CO2 szint :)
TDS 100...
mi kell még? :)
 
Fejlemény... hamarosan érkezik egy 10 kg-os linde törpepalack, végre megszűnik az ecsetesedés.
Cserébe megjelent a fonalalga a Myriophyllumon a víz felszínéhez közel. Lenyes, kuka... Tengeralattjáró méretű Sziámi algázók be. Jelenleg a Ricciát pusztítják a MonteCarlo között (y).
Kisebbeket holnap szerzek. Holnap ha minden jól megy bekerül 10 Amano, jövőhéten 5-6 Oto. Sakurák szaporodtak, de sok az RC köztük ráadásul hímek...

Szűrés korszerűsítés ON. még jó, hogy mindjárt jön a fizetés( 2hét :()
 
Ahoj.
Megnyírtam szép egyenesre a mohafalat.
Közben betettem ázni a diffuzort. nincs meg a tartalék... szőrén szálán eltűnt...
Nem volt mit tenni, fa porlasztó akadt itthon. Hát az agyamat eldobtam mikor felraktam.. jobban nyomja mint az üveg kínai. :)
@Pecás figyelmébe ajánlanám ;)
16777941595_e1da4701ec_c.jpg

Sander Wooden diffuser by andras.czesznak, on Flickr
Ja igen.. volt aki pózolt nekem közben :D
16777941535_4861588fc3_c.jpg

Otocincus affinis by andras.czesznak, on Flickr
 
Back
Oldal tetejére