• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes How I met the netherlands!

Dukenukem

Mágus
Uff!


Mint már korábban jeleztem SandForest befejezte pályafutását. Eddig ez az aki volt a nagy... most már ő a kicsi...:D
Ki nem akartam dobni akármilyen randa, így úgy döntöttem, valami újat kipróbálok benne.
A szobámban van már Mizube, Ryboku, Iwagumi, Nature... úgyhogy már csak a Holland stílusú hiányzik :p


A paraméterek nem változtak:
Akvárium: 112 liter, 80x35x40 feketén ragasztva 6os élcsiszolt üvegből aka AquaSut.
Világítás: Odyessa 4x24W + moonled
Szűrés: Atman CF-1200
Talaj: Tropica Substrate, újrahasznosított ISTA
Növények:
1 már biztos, Weeping moss háttér, MonteCarlo…
Jószágok: Zöld neon, Garnéla még kérdéses.

Az elképzelés valami hasonló :)
lp12.jpg

Holland2.jpg
Folyt.- köv. hamarosan!
 
Utoljára módosított:
Fedd be egy kis talajjal, oszt jóidő!
10 centi magasan?.... megfordítottam az akváriumot, csupa vízkő, de csak egy karc van rajta és nem annyira látványos mint a másik oldala.
Még kap egy szezon esélyt, utána lecserélem tán egy 60x35x40esre :)
 
Következő lépcső kész: a bútorokat amik eddig alatta voltak elláttam szintező talpakkal, kiszintezés után pedig összecsavaroztam őket belülről.
Az akvárium kapott egy polifoam alátétet. Ma meg megyünk dróthálóért a háttérhez. Holnap mosogatunk... 40 liternél több Ista-Amazónia keveréket kell átmosni :p
 
10 centi magasan?.... megfordítottam az akváriumot, csupa vízkő, de csak egy karc van rajta és nem annyira látványos mint a másik oldala.
Még kap egy szezon esélyt, utána lecserélem tán egy 60x35x40esre :)
Javaslom, hogy mielőtt berendezed, próbáld meg, hogy lejön-e a vízkő hátulról, mert én is a karcok miatt fordítottam meg, vízköves volt (a fólia és az üveg közé folyt a víz), de nem jött le, ezért új akit veszek hamarosan.
 
Javaslom, hogy mielőtt berendezed, próbáld meg, hogy lejön-e a vízkő hátulról, mert én is a karcok miatt fordítottam meg, vízköves volt (a fólia és az üveg közé folyt a víz), de nem jött le, ezért új akit veszek hamarosan.
már lesikáltam kb 1 hete :D
 
Nem is mondtad hogy új lámpa is lesz :D
Nagyon kíváncsi leszek erre a moházott hátfalra,mert nem sokan próbálkoztak itt ilyennel.
Ez az ötlet megért volna egy Re-scape akváriumberendezést is,ott volt moha bőven :)
 
Nem is mondtad hogy új lámpa is lesz :D
Nagyon kíváncsi leszek erre a moházott hátfalra,mert nem sokan próbálkoztak itt ilyennel.
Ez az ötlet megért volna egy Re-scape akváriumberendezést is,ott volt moha bőven :)
Sajnos nem lámpa jött benne :stop: hanem növények :ROFLMAO:
 
Ez a mohafal érdekes lesz, várom a fejleményt, én is gondolkodtam ilyenen régebben, de kevésnek éreztem magam hozzá...:rolleyes:
 
Először azt hittem a kis növénydarabokat feltapasztottad a hátsó üvegfalra, hogy onnan ültess :)
Praktikus tálca lenne... :)
 
Back
Oldal tetejére