• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Hordalék

Jöhettek a növények (itt nég a Bucék nélkül)
Hát, ha az enyém lenne az a buce mennyiség, amit ezen a képen látni, gondban lennék, hogy hova tegyem...

...ami a képeket illeti, részemről az uccsó (a tegnap esti)(y), még ha elég sok levél ki is van égetve...
 
Sziasztok!

Világos háttérrel jelentősen jobb!
A jobb oldalon a sötét nagy levelű növényen kívül nincs más fókuszpont, de a massza egészséges és nagyon jó formában van.

AmegA
 
Elképesztő, amit műveltek(y) Irtózatos növénymennyiség, és mennyi fajta... Az AmegA által említett fókuszpont nem Buce dark achilles?

ui: Tudom, hogy nem az a lényeg, de kíváncsi lennék, hogy ez hátulról hogy néz ki! Oda nem fér be a fényképezőgép, ugye?:unsure: Esetleg oldalról?:rolleyes:
 
Elképesztő, amit műveltek
Köszi!

Irtózatos növénymennyiség, és mennyi fajta...
Már tervezem, hogy elkészítem a növénylistát, de nem lesz egyszerű -és rövid sem....! :eek:

Az AmegA által említett fókuszpont nem Buce dark achilles?
Az egy Bucephalandra 'Copper'. Van 'Black Achilles' is az akiban, de az sajnos nem nő ilyen gyorsan, mint a 'Copper'.

ui: Tudom, hogy nem az a lényeg, de kíváncsi lennék, hogy ez hátulról hogy néz ki! Oda nem fér be a fényképezőgép, ugye? Esetleg oldalról?
Van már ilyen fotó róla a naplóban-mármint oldalról. Lapozz előre!
 
Elképesztő, amit műveltek(y) Irtózatos növénymennyiség, és mennyi fajta... Az AmegA által említett fókuszpont nem Buce dark achilles?

ui: Tudom, hogy nem az a lényeg, de kíváncsi lennék, hogy ez hátulról hogy néz ki! Oda nem fér be a fényképezőgép, ugye?:unsure: Esetleg oldalról?:rolleyes:
Szerintem az a copper.
Majd a halak lefényképezik hátulról hogy néz ki. Úgyis mindig elbújnak :p
Mikor ott voltam már épp előmerészkedtek, pont fotózás után... tudják mikor kell elbújni.
 
Szerintem az a copper.
Majd a halak lefényképezik hátulról hogy néz ki. Úgyis mindig elbújnak :p
Mikor ott voltam már épp előmerészkedtek, pont fotózás után... tudják mikor kell elbújni.
Pedig ezek nem félős halak. Ha elmegyünk az aki előtt, vagy éppen matatunk benne, nem zavartatják magukat. Inkább csak nem szeretnek szerepelni. Vagy lámpalázasak.:ROFLMAO:
 
Utoljára módosított:
Mindig hosszasan kell néznem, hogy felfogjam ezt az növényözönt, ami a képen van. Egyszerűen agyzsibbasztó, mégis csodálatos! :) Nem a könnyebbik utat választottátok, na!
(+1 a fehér csíkra)
 
Utoljára módosított:
Mindig hosszasan kell néznem, hogy felfogjam ezt az növényözönt, ami a képen van. Egyszerűen agyzsibbasztó, mégis csodálatos! :) Nem a könnyebbik utat választottátok, na!
(+1 a fehér háttérre)
Köszönjük! A könnyebb utat meghagyjuk másnak.:joyful:
Tulajdonképpen jókat derülünk ezen a háttér elnevezésen. Említhetnénk felső pár centiként is!:ROFLMAO: Közelebb állna a valósághoz!
 

Hasonló topikok

Válaszok
419
Megtekintések
41K
Back
Oldal tetejére