• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Hordalék

Ha jól látom bekerültek vékonyabb, utólag beszurkált gallyak, nekem ezek eddig hiányoztak, nagyon tetszenek. Én valamilyen koncepciót vagy fókuszpontot megpróbálnék kialakítani vagy erősíteni... Látok, de erősen kell ehhez néznem, két háromszöget, ezekre erősítenék rá kicsit, pl. a vékony gallyak csak ezekből állnának ki és a két háromszögön kívül pedig nem. A két háromszög alja kb. harmadolópontban futna össze.
Itt látom a két háromszöget:

33406221121_d1a2df65f3_b (1).jpg
 
Utoljára módosított:
Szerinted is kevés benne a növény? :)
@Luigi13 nekem kifejezetten tetszik, ahogy a nagy növénymassza fölött itt-ott vakítóan becsillan a kiégett háttér. Szerintem erre fektethetnétek egy icipicit nagyobb hangsúlyt kisebb benyírásokkal.
Köszi az észrevételt, megfontoljuk. Igazad van, eléggé massza az egész.
 
Ha jól látom bekerültek vékonyabb, utólag beszurkált gallyak, nekem ezek eddig hiányoztak, nagyon tetszenek. Én valamilyen koncepciót vagy fókuszpontot megpróbálnék kialakítani vagy erősíteni... Látok, de erősen kell ehhez néznem, két háromszöget, ezekre erősítenék rá kicsit, pl. a vékony gallyak csak ezekből állnának ki és a két háromszögön kívül pedig nem. A két háromszög alja kb. harmadolópontban futna össze.
Itt látom a két háromszöget:

View attachment 28227
Köszi, kipróbáljuk!
 
Sziasztok!

Hétvégén elkészült a versenyfotó - sorozat.:ROFLMAO:(Köszönjük!(y))
Íme 2 variáció, amin legalább a halak egy része is látszik:
1.üveg élek nélkül, kissé sárgásabb színben, egyenesen úszó halakkal
View attachment 289080128 by Lovas Attila, on Flickr
2.üveggel, zöldebben, kevésbé 'rohanó' halakkal
View attachment 289090135 by Lovas Attila, on Flickr

Üdv.: Niki, Atti
Nekem az első jobban tetszik, a halak is jobban érezhetőbben látszódnak, de sokat dob a másikon, hogy látszik a keret. Mind a kettőnek megvan a szépsége más-más képen.
 

Hasonló topikok

Válaszok
419
Megtekintések
41K
Back
Oldal tetejére