• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Hogyan készült

Még mindig érdekes számomra, hogy mi alapján válassza ki az ember a kövek helyét egy olyan akváriumba ahol nem is fognak látszani. Ez a pinnatifida növényke is számomra egy annyira kis semmit mondó növényke de amikor egy ilyesmi akváriumba látom elszórva itt ott szinte hiányozna onnan. Te az üres üvegben már látod hogyan fog kinézni? Vagy esetleg valami elő tervezetet készítesz papíron vagy ilyesmi?
Gratulálok az eredményedhez ismét nagyot alkottál(y)
 
Még mindig érdekes számomra, hogy mi alapján válassza ki az ember a kövek helyét egy olyan akváriumba ahol nem is fognak látszani. Ez a pinnatifida növényke is számomra egy annyira kis semmit mondó növényke de amikor egy ilyesmi akváriumba látom elszórva itt ott szinte hiányozna onnan. Te az üres üvegben már látod hogyan fog kinézni? Vagy esetleg valami elő tervezetet készítesz papíron vagy ilyesmi?
Gratulálok az eredményedhez ismét nagyot alkottál(y)
Szerintem a fantázia, a tehetség és a gyakorlat hármasa kell ehhez. Olyan, mint bármelyik másik művészet.
 
A pinnadafida a kedvenc növényem aztán megpróbálom mindenhová be csempészni,tehetség lehet,kitartás ,szeretet,és némi szerencse is kell;)
 
Szerintem ez csak részben igaz.Szerintem a tehetség az tény. Vagy így kell születni vagy el kell sajátítani. Szeretet az alap kényszerből senki nem készít ilyet. Szerencse? Ha megnyerő a külső tuti az élmezőny, ezt adja a tehetség vagy a tanulás. Az újdonság dob rajta egyet. És akkor jön a többször elővett kép, ami Többszörösen lenyűgöz. És ott a pont.

Szabó Henrik 70/883-4940
 
Utoljára módosított:
A pinnadafida a kedvenc növényem aztán megpróbálom mindenhová be csempészni,tehetség lehet,kitartás ,szeretet,és némi szerencse is kell;)
A Pinnatifidából lehet 30-35 centi magas hátténövényzetet csinálni? Milyen gyorsan nő? Arra gondoltam, hogy Crinum Calamistratummal vegyíteném.
 
Irhatnal,hogy milyen növények vannak bent! Stb...Amugy miert kötözted a mohakat?Gratu szep munka.
 
Növények fissidens,myr.matogrossense,didiplis diandra,pinnatifida,spiky moha,riccardia, wepping moha,monte carlo,hem call cuba,elecharis acicularis,buce spec mini,
Nagynyomású co2 nem tudom hány bubi:Dsok,
Világitás első hónap 1x150w hqi osram izzó 6500k
második hónaptól kap egy másikat;) ja talajt egyáltalán nem használok
Tápozás .TF planter.
full osmo vissza sózva.heti vizcsere 100l hetente, plusz baci,starter,
Dióhéjban ennyi semmi hókusz pókusz:)
Ja és 1000ml Seachem Purigen.
 
Back
Oldal tetejére