• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Highland Wilderness

Ezt,hogy erted?Miert?

Hát beletennék egy-két követ, hogy az űrtartalom ne legyen olyan hatalmas, majd bele a víz és a superge. Hogy miért? Csak arra gondoltam, hogy minden olyan tiszta legyen, mintha új lenne. Vagy szerinted nincsen értelme?
 
Hát beletennék egy-két követ, hogy az űrtartalom ne legyen olyan hatalmas, majd bele a víz és a superge. Hogy miért? Csak arra gondoltam, hogy minden olyan tiszta legyen, mintha új lenne. Vagy szerinted nincsen értelme?
Hát én nem tennék a szűrömbe superge-t!Inkább müanyag zärhato kannát vennék és abba äztatnäm!A szüröt utána nem tudnád teljesen megtisztítani!De ez csak az én véleményem!
 
Superge egy az egyben 5%-os hypo, de én sem tennem a szűrőbe. Inkább ecetet, de nem aggodnam túl ebben az esetben a patyolat tiszta szűrőhazat.
 
Hát én nem tennék a szűrömbe superge-t!Inkább müanyag zärhato kannát vennék és abba äztatnäm!A szüröt utána nem tudnád teljesen megtisztítani!De ez csak az én véleményem!
Koszi!

Nem a köveken van a hangsúly, azokat már megtisztítottam pont ahogy említed. Csak nem mindegy, hogy 10 vagy 40 litert kell bekeverni a szurőházba. Szóval akkor ne szórakozzak ezzel ,mossam át és hagyjam kiszáradni.

Köszi

Zoli
 
Superge egy az egyben 5%-os hypo, de én sem tennem a szűrőbe. Inkább ecetet, de nem aggodnam túl ebben az esetben a patyolat tiszta szűrőhazat.

Köszi Dani!

Valóban csak a patyolattisztaság miatt gondoltam a superge-re, de végülis az ecet is lehet egy alternatíva, vagy a tiszta víz!

Köszi

Zoli
 
Utoljára módosított:
Szia Zoli!



Lényeges hogy a réz drótok semmilyen körülmények között ne érintkezhessenek a vízzel!

AmegA
Köszi, igyekszem majd teljesen bevonni! Az első tesztegyed után tudok nyilatkozni, hogy mennyire egyszerű a feladat, különösen a mennyiségre tekintettel.
 
Szia Zoli!


Az első tesztegyed után tudok nyilatkozni, hogy mennyire egyszerű a feladat, különösen a mennyiségre tekintettel.
Apukám barátja Szűcs Miklós vasútmodellező készített először ilyen fákat húszon évvel ezelőtt, mert nem tetszettek neki a terepasztalra gyártott egyenfák egyhangúsága.
Kezdeti időben 1-2 nap volt egy darab elkészítési ideje.
Azóta azok közül akiknek megmutatta a technikát, van aki csak fa gyártással foglalkozik.

A.ttila
 
Szia Zoli!



Apukám barátja Szűcs Miklós vasútmodellező készített először ilyen fákat húszon évvel ezelőtt, mert nem tetszettek neki a terepasztalra gyártott egyenfák egyhangúsága.
Kezdeti időben 1-2 nap volt egy darab elkészítési ideje.
Azóta azok közül akiknek megmutatta a technikát, van aki csak fa gyártással foglalkozik.

A.ttila
Koszi Attila az információt!

Szóval akkor türelem es sok idő kell. Mondjuk egyikből sincsen túl sok éppen most :). De megpróbálkozom vele. Bár ez alapján lehet,hogy csak Karácsonyra készülök el!

Zoli
 
Utoljára módosított:
Szia Zoli!



Apukám barátja Szűcs Miklós vasútmodellező készített először ilyen fákat húszon évvel ezelőtt, mert nem tetszettek neki a terepasztalra gyártott egyenfák egyhangúsága.
Kezdeti időben 1-2 nap volt egy darab elkészítési ideje.
Azóta azok közül akiknek megmutatta a technikát, van aki csak fa gyártással foglalkozik.

A.ttila
Illetve Attila ha ennyire közel állsz a "Nagyokhoz", akik kikísérleteztek a módszert, akkor megkérdezhetem, hogy véleményük szerint működne víz alatt is? Azert kérdem, mert megkerestem a JUB-ot, ott először valaki azt válaszolta, hogy felejtős az elképzelés, másodszorra viszont mástól azt a valaszt kaptam, hogy működőképes lehet, csak tesztelni kellene vízparaméterekre.

Hálás lennék egy szakértő válaszért.

Köszi

Zoli
 
Két heti munka gyümölcse.


Camera Roll-115
by KZooli, on Flickr

Furcsa, általában mindenki annak örül, ha megvan egy layout. Én most pedig annak, hogy minden tiszta és steril.

Lett vagy 25 kg Malaya, szűrő, üvegek tiszták. Minden patent és várja a folytatást, de az már egy másik napló lesz majd....
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére