• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Ha-Long Bay

Szia!
Nagyon jól néz ki az akvárium!
amilyen egyszerű olyan nagyszerű!
kicsit nekem valahogy a mélység érzés hiányzik , talán a középső nagy kő miatt szerintem sokat takar.
De nagyon szuper!
Sok sikert! ;)
 
Karácsonyi szünet miatt tartottam egy 6 napos blackout-ot. Úgy látom senki sem bánta meg, növények rendben, 4 oto-ból 4 lóg az üvegen, találkoztam egy petés CRS-el! :D Most nyomok egy vízcserét, löttyintek egy kis tápot a vízbe, aztán egy hétig csak napi 4 óra fényt adagolok, mert a szünet folytatódik, de azért mégsem akarom kínozni az élővilágot az állandó sötétséggel.
Minden erre tévedőnek Boldog Új Évet Kívánok! :)
 
HAC 18. hely! :geek:
Nem számítottam túl sok jóra, így nagyon nem lepett meg az eredmény. Köszönöm, hogy részt vehettem a versenyen!
Kíváncsi vagyok a részletekre, min kell még javítanom a jobb eredményért.
(Az ismert hiányosságokon kívül.(fejletlen, formátlan növényzet, gyenge kép))

Viszont van egy sokkal jobb hírem is! CRS mami kezdi elengedni kicsinyeit! :) Már láttam 3 pindurt! :love: Ee ö'öm ee bódottá!!:jimlad:
 
(Az ismert hiányosságokon kívül.(fejletlen, formátlan növényzet, gyenge kép))

A következő jobb lesz! ;-)
Szerintem az összes gyenge pontját leírtad: fiatal, még fejletlen volt a növényzet főleg az előtér. Telefonos képpel pedig még senki sem nyert. Nem csak a következő lesz jobb hanem még ez is. A kommentekben meg inkább dicsérni fognak, van is miért. Saját meglátásom szerint hozzátenne a képhez, ha megnyílna a falon egy rés, pl.: vagy a jobb hátsó kő kicsit jobbra menne, vagy a középső balra ezáltal keletkezne egy rés, ami szellősebbé tenné a tájat.
 
Saját meglátásom szerint hozzátenne a képhez, ha megnyílna a falon egy rés, pl.: vagy a jobb hátsó kő kicsit jobbra menne, vagy a középső balra ezáltal keletkezne egy rés, ami szellősebbé tenné a tájat.
Ezt az ötletet megjegyzem magamnak! :) Mondjuk úgy, hogy a két jobboldali követ együtt rakom el kicsit jobbra és akkor ha középponttól kicsit jobbra fotózom (úgy nem kell sokat elmozdítanom a köveket) láthatóak lesznek a kövek is és a rés is... Ezen még ötletelek, amíg fejlődik a növényzet! :)

A következő jobb lesz! ;-)
Ahogy @matrai mondta, én is remélem, hogy még ez is lesz jobb! :)

Köszönöm a szép szavakat, tanácsokat! Ezért jó, ha naplót vezet az ember! :)
 
Ezer bocsánat!
rosszul fejeztem ki magam, nem kétséges, hogy ez is jobb lesz.
Nálam nagyon favorit a tankod, ötletes egyedi, mindamellett, hogy kicsit zárt az összkép.
Én a következőnél már a következő HAC nevezésre utaltam!(y)
 
Hahó! Van itt valaki? :)
Az akváriumot nem hagytam magára ilyen sokáig, csak annyira nem történt nagy dolog, hogy naplózzam...
Az akvárium éli az akváriumok megszokott életét, nőnek a növények, szaporodnak az állatkák és néha felüti a fejét egy kis alga.
Jelenleg egy kis fonállal küzdök, de úgy látom, hogy feladni készül a harcot!
Képes illusztráció következik:
CANON 045.jpg CANON 003.jpg
Szokásomhoz híven még mindig nem tudok rendes képekkel szolgálni, pedig a felszerelés már adott, csak meg kéne tanulni használni... :)
 

Attachments

  • CANON 014.jpg
    CANON 014.jpg
    97.4 KB · Megtekintések: 0
  • CANON 011.jpg
    CANON 011.jpg
    90.5 KB · Megtekintések: 0
Hahó! Van itt valaki? :)
Az akváriumot nem hagytam magára ilyen sokáig, csak annyira nem történt nagy dolog, hogy naplózzam...
Az akvárium éli az akváriumok megszokott életét, nőnek a növények, szaporodnak az állatkák és néha felüti a fejét egy kis alga.
Jelenleg egy kis fonállal küzdök, de úgy látom, hogy feladni készül a harcot!
Képes illusztráció következik:
View attachment 6969 View attachment 6972
Szokásomhoz híven még mindig nem tudok rendes képekkel szolgálni, pedig a felszerelés már adott, csak meg kéne tanulni használni... :)
Nekem nagyon tetszik, gartula.
 
Úgy látszik, hogy szokásommá vált eltűnni a fórumról...
Ez a Scape pályafutása végéhez ért. Sajnos nem sikerült belőle kihoznom a maximumot (csak saját lustaságomnak köszönhetően), voltak szép napjai, szebbek, mint a Hac-os kép, de még ahhoz is lusta voltam, hogy lefotózzam... csak ültem előtte és élveztem. :)
A végére viszont durván elszabadult a pokol, két vízcsere közt megtelt az akva fonálalgával és nem volt kedvem vele bajlódni, éppen csak fenntartottam a káoszt... Így utólag jobb lett volna lőni róla egy képet, példaképp, hogy mi történik, ha lusta vagy karbantartani egy high-tech akváriumot! De lassan itt a versenyszezon! Újraépítettem a dolgokat, uh ez a napló mehet a süllyesztőbe! (Ha ezt látja egy admin, akkor legyen szíves átdobni a naplót a befejezettek közé! :) )
 
Back
Oldal tetejére