• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Green Dream

Zolika

Főkertész
Sziasztok!Ugy döntöttem elindítom a naplóm mivel annyi kérdésem van meg hogy a fele is sok.Kb. 2 éve szerettem bele ebbe a hobbiba és azóta is sokat olvasom ezt és Nigro oldalát is.Még nincs teljesen kész a koncepcióm de remelem a segitsegetekkel tudok egy gyönyörű növényes akvariumot alkotni!Koszonom hogy itt lehetek!
63691d2d559e6845f16258c7b4be5a87.jpg



Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Szép szett :) nem kezdő csomag :) üveg mekkora? Olyan 100 liter körüli a szekrényt nézve .

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Koszi!:) 80x35x40 112 literes Diversa volt.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Meg mindig az csak a szurot és a futot cseréltem meg persze a vilagitast[emoji1] úgyhogy mar nem nevezném teljesen Diversa szettnek[emoji4]


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Így értem :) akkor az üveg marad. Elképzelés?

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Igazából fás köves egyveleget szeretnek.A növényeket meg nem talatam ki.De rajta vagyok a teman[emoji1]


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Remelem mar nem sokat kell aludni és elkezdhetem az építkezést;)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Szerintetek nagy gaz az ha nekem a Chihiro Doctor Nano S van és nem a Nano? Azért kérdezem mert az indulásig tudnék meg rendelni másikat de ha elvégzi a dolgát ez a fajta is akkor maradhat.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok! A mai nap folyamán végre elkészült a bútor az akvárium alá igy már nem éktelenkedik a CO2 palack a szobában:)

Ma nézegettem a fórumot és pár videót is és ezeket a növényeket találtam az akváriumba a véleményeteket szeretném kérni hogy ezek egy fás-köves scape-ben hogy mutatnának?
Eleocharis pussila,Hemianthus callitrichoides Cuba,Riccardia chamedryfolia,Microsorum Pteropus,Anubias barteri nana "petite",Limnophila hippuroides,Rotala sp. green,Cryptocoryne willisii,Ammania sp.bonsai,Staurogyne repens,Hygrophila pinnatifida,Ranunculus inundatus,Bucephalandra Wavy Green,Rotala rotundifolia,Marsilea hirsuta.

Ez nem teljes verzió véleményeket várom hogy mi nem kéne vagy mit kéne még hozzá adni.
 
Nem ez 4 lábon áll az üzletben azt mondtak hogy nagy teherbírású lábak.200 kg-ot bírnak elvileg
1b0c055486afe5641b0f37ee1e4fa2f7.jpg



Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Jó lett a szekrény, ebben el lehet tüntetni a zavaró technika zömét.(y) Azért biztos ami biztos feltöltés előtt és után mérj rá a középső falnál. Ha csak egy milit is enged akkor támasz alá ott is. Szép súlya lesz összességében. Ez csak saját vélemény, kár lenne érte ,ha elvetemedne.
 
Sziasztok! Tegnap bekerült az akvariumba üveg ki és befolyó szett nagyon örülök hogy sikerült beszerezni ezeket a dolgokat!Iszonyatosan tetszenek.Beraktam meg 1 Hydor kulso futot is remelem nem fog ereszteni az sem.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok!Megerkeztek a dekor elemek is:) nagyon szep fát és követ kaptam.ez az első ilyen probalkozasom úgyhogy minden észrevételt és tanácsot szivesen fogadok!eaba04bbae4e41165bb2f5dea6b41438.jpg


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Back
Oldal tetejére