• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
Sziasztok!
Bizony nagy segítség egy ilyen berendező keret!
Még egy-egy 30-60-90-120-150cm-es léc kellene, ha valakinek más a mélysége (az egyébként mennyi?)!

AmegA
mélység 40, magasság 45 (fehér hátfal magassága). az asztal adott volt, csak a keret és a tagolás új, a többit azért meg lehet oldani :)
 
Ez itt a forum, ide nem dolgozni jarok
Remélem egyértelmű volt hogy vicceltem. A hozzászólásaid alapossága tekintetében jelenleg - itt a fórumon - nálam első helyen vagy a teamből :notworthy:
De mivel senki nem lehet mindenben a legjobb, ezt az alapelvet követve matekoltam ki az összefüggést a bolti elégedettséggel :p
 
A nagy 650-es akváriumról megint készült fotó, de szerintem csak ősszel tudunk mindent megmutatni. Kár..... De ha már szóba jött! Jövőhéten szerdán IAPLC határidő. Tudom, hogy sokat mondom, de magamnak is írom mert még mindig nem küldtem be :)
Hétvégén tegyétek oda magatokat! :D

Mohabácsi.... de jó lenne ha fotózni is lehetne. Sajna nem férek el a bolt ezen részén.

34762664552_200614e220_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Trükkös @danyi03 Tomi új kreálmánya. Jól mutat ezzel az Arcuataval :) :)

34116023563_fc9dec0270_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Őt sajna lassan szét kell szedni, mert az üveg megsérült. Úgyhogy legyen itt egy fotó még utoljára. Nagyon nyugis akvárium, szinte gondtalanul fejlődik és lassan öregebb mint én :)

34083383594_ec6afd9ef1_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr
 
A nagy 650-es akváriumról megint készült fotó, de szerintem csak ősszel tudunk mindent megmutatni. Kár..... De ha már szóba jött! Jövőhéten szerdán IAPLC határidő. Tudom, hogy sokat mondom, de magamnak is írom mert még mindig nem küldtem be :)
Hétvégén tegyétek oda magatokat! :D

Mohabácsi.... de jó lenne ha fotózni is lehetne. Sajna nem férek el a bolt ezen részén.

View attachment 32109Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Trükkös @danyi03 Tomi új kreálmánya. Jól mutat ezzel az Arcuataval :) :)

View attachment 32110Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Őt sajna lassan szét kell szedni, mert az üveg megsérült. Úgyhogy legyen itt egy fotó még utoljára. Nagyon nyugis akvárium, szinte gondtalanul fejlődik és lassan öregebb mint én :)

View attachment 32111Green Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

Sziasztok!

Ha a vaskeretes akváriumot felszamoljátok én szívesen megvásárolnám. Igazi gyöngyszem :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére