• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
Persze csak fény nélkül. De a két szűrő dolgozik :) A zöld neonon szaporodtak benne :)
Ünnepekre ki van adva, hogy meg kell csinálnom :)



Valamiért nem vagyok akkora buce rajongó. Engem a végtelen pázsitok, Új-Zéland természeti csodái vonzanak. :sorry:
Pedig szívesen látnánk már tőled is egy olyan igazán titkos IAPLC-re is készülő nagy projektet....Várható valamikor Viktor? Vagy a közeljövőben nagyon elfoglalt leszel egy ekkora munkához...vagy folyamatosan elfoglalt vagy...
 
Pedig szívesen látnánk már tőled is egy olyan igazán titkos IAPLC-re is készülő nagy projektet....Várható valamikor Viktor? Vagy a közeljövőben nagyon elfoglalt leszel egy ekkora munkához...vagy folyamatosan elfoglalt vagy...

Jól mutatja mennyi meló kell egy jó dobáshoz, hogy Balázs kb 2 hete csak az új akvárium építéssel van elfoglalva. Értsd kb minden mást kizárt.
Ma került be a váz az akváriumba eddig csak legózott vele és ragasztotta az építményt.
Szerintem még legalább 1 hét meló van vele.

Ennyi idő nincs. Nekem biztosan :) Így maradnak az egyszerűbb megvalósítások. De azért igyekszem nem a sor végén kullogni :)
 
Jól mutatja mennyi meló kell egy jó dobáshoz, hogy Balázs kb 2 hete csak az új akvárium építéssel van elfoglalva. Értsd kb minden mást kizárt.
Ma került be a váz az akváriumba eddig csak legózott vele és ragasztotta az építményt.
Szerintem még legalább 1 hét meló van vele.

Ennyi idő nincs. Nekem biztosan :) Így maradnak az egyszerűbb megvalósítások. De azért igyekszem nem a sor végén kullogni :)
Ami késik nem múlik...:)
Remélem eljutok valamikor végre hozzátok és láthatom min dolgozik ennyire.:nailbiting: Az azért sejthető, hogy ezek a projektek, amiket láthatunk a versenyeken, nem néhány óra alatt készülnek el...
 
van ilyen halatok most a boltban????

Nincs és nem is lesz! Viszlát! :)

Totál röhej, hogy ha van senkinek sem kell. Betesszük az egyik növényesbe és csörögnek a telefonok. Kicsit most bosszúból is csináltam macrokat róla. Gyönyörűek!

Talán van még néhány darab. De a heti adagot fogtam és beborítottam a 180-as akváriumba. Lásd fent :)
 
Totál röhej, hogy ha van senkinek sem kell. Betesszük az egyik növényesbe és csörögnek a telefonok
megmondom ez miért van.Mert egy kész ,patent akváriumban sokkal másabban mutatnak ,mint ömlesztve ,egy kisebb sima haltárolóban.:)Na de a viccet félretéve,az én esetem annyi ,hogy a Kubotai annyira passzol az akváriumba ,hogy szinte beleolvadnak.Kicsit másabb színezetű hal kellene.Amanda,Neonrazbóra, ibolyalazac ,gyémántneon pl.:(Pont azok amik ritkák:facepalm:
 
megmondom ez miért van.Mert egy kész ,patent akváriumban sokkal másabban mutatnak ,mint ömlesztve ,egy kisebb sima haltárolóban.:)Na de a viccet félretéve,az én esetem annyi ,hogy a Kubotai annyira passzol az akváriumba ,hogy szinte beleolvadnak.Kicsit másabb színezetű hal kellene.Amanda,Neonrazbóra, ibolyalazac ,gyémántneon pl.:(Pont azok amik ritkák:facepalm:

A korábbi évek HAC akváriumai között is láthatod eme szépséget. Pl @tibicuk akváriumában is.

Kubotai gyönyörű, de tényleg beleolvad a zöldbe. Viszont lehet helyette Ruby tetra, Amanda, zöld neon, gyémánt neon.... Ruby, amanda, zöld neon van. Valamennyi gyémánt is, de sajnos csak a halak között :p:D:cigar::greedy:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére