• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua és aquascaping a Spektrum Home műsorán

De jó, köszi a cikket :thumbup:
Olyan nagy csend van a project körül, hogy én sem tudom mi a szitu. Balázs beszélt velük nemrégiben és állítólag június első hetében megy majd.

Zséda pedig egy tündér! Hallod Attikám? ;)
 
attibva said:
Vik, ne is idegelj... megint egy régi sebet szakítottál fel.. :lol: :mrgreen:

Pedig ha tudnád... ;)

Viszont az, hogy elkezdték promózni tényleg azt jelenti, hogy csak napok kérdése a műsorba kerülés.

Az akvárium azóta egyébként gyönyörű lett és mivel Guppy-t kért az ügyfél picik is születtek a zöld gyep felett ;)
Úgyhogy nagy az öröm, sajna a műsorban az aktuális állapotot nem lehet majd látni, csak a telepítést, pedig úgy lett volna az igazi.
 
tibicuk said:
Az új sorozat 25 részes.Június végéig játsszák az új részeket.
Úgyhogy várhatunk egy ideig,amíg a GA sorra kerül.
Gondolom csak az egyik részben lesztek benne Vik,nem az összesben.
Nem egyszer fogják szerintem vetíteni,hanem egész évben,úgyhogy láthatjuk majd többször is.

http://tv.animare.hu/tvmusor.aspx?id=c5 ... 0b8b9c4459
http://tv.animare.hu/default.aspx?chann ... 2012-05-28

5 részben leszünk benne ha jól tudom. Viszont a Green-esek mondták, hogy mi Június első hetében leszünk.
Ha elkapom B-t rákérdezek a pontos időpontra.
 
Luna said:
:( Nekünk a DIGI-n nincs Spektrum :( Vagyis én nem találom...

Elviekben megkapjuk a műsort DVD-n. Majd valahogy lehetőséget termetünk, hogy meg lehessen nézni. Csak ez a spektrum saját gyártású műsora, amit nagyon sokáig fognak ismételni. Ezért sem teszik elérhetővé a neten.
 
Most akkor a holnapi 2. évad első részében van esély, hogy benne lesztek? Én már kicsit összezavarodtam a dátumokkal meg a számokkal :)
 
Nah kérem szépen, le is ment az első 15 perces rész. Balázs szemmel láthatóan a GA mácsója, Atti a GA koponyája, Vik pedig a BOSS szerepét játszotta el. :D :mrgreen: elég kis rövidke adás volt (jelentős részét Bálint gazda bácsi :D paradicsomeszmefuttatása vitte el). A vágás nem volt a csúcson, ugyanis a szöveg nem mindig a mutatott képet fedte (Amano garnikról volt szó és CRS-t mutattak, megkövesedett fáról beszélt az Atti és totál más kép volt). Azért aki nem ismeri a hobbit, annak nagyon is érdekes lehetett ez az adás is! Kíváncsian várom az új részt! :thumbup:
 
Köszi a visszajelzést és a linket is. :thumbup: Így visszagondolva, talán a legfurább az volt, hogy rádkapcsoltak egy mikrofont, hogy most akkor te jössz és már szólt is a "FELVÉTEL" vezényszó. Pörögtek a kamrák, időnként a hangmérnök beszólt, hogy susmust hall a fülesével.....Szóval teljesen spontán, amilyen az egész műsor is volt. Azért reméljük összeségében jó lett ;) :thumbup:
 
Szegény Zséda! Teljesen elnyomjátok... :)

img_0882-copy.jpg


Na meg valami kitakarja az akit rendesen. :twisted:
 
Ezen a képen olyan, mintha megpróbálnátok belepaszírozni az ülőgarnitúrába, hogy ti legyetek a fotó középpontjában! :mrgreen: Így csak az aranymetszésvonalba kerülhettetek! :mrgreen: :lol:
 
attibva said:
Ezen a képen olyan, mintha megpróbálnátok belepaszírozni az ülőgarnitúrába, hogy ti legyetek a fotó középpontjában! :mrgreen: Így csak az aranymetszésvonalba kerülhettetek! :mrgreen: :lol:

Attikám, nem akarom mondani, hogy Ő kérte, hogy üljünk közelebb hozzá, mert tudom ez érzékeny terület számodra. :lol:
 
Back
Oldal tetejére