• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua és aquascaping a Spektrum Home műsorán

viktorlantos

Alapító
Admin
Jövőhéten Március 6-7-én a bolt zárva lesz forgatás miatt.

Keddi napon (délután) néhány órára ugyan kinyitunk, így ha valami sürgős kell, akkor segítünk természetesen, de szerdai napon (márc 7.) nem leszünk egész nap.
A részletekről később, ha túlvagyunk a dolgon. A beszerzéseket érdemes előtte lévő napokra, vagy utána időzíteni.

Köszi a megértést, reméljük hamarosan beszámolhatunk a végeredményről. ;) :angel:
 
Re: Green Aqua TV felvétel miatti szünet - március 6-7

Remélem a National Geographic egyik műsorában vigyorogtok majd bele a kamerába! :) :thumbup:
 
Re: Green Aqua TV felvétel miatti szünet - március 6-7

attibva said:
Remélem a National Geographic egyik műsorában vigyorogtok majd bele a kamerába! :) :thumbup:

Vagy valami japán sushi show-t forgatnak és élőben készítik a friss fogásokat. ;)
 
Re: Green Aqua TV felvétel miatti szünet - március 6-7

Gondoltam frissítem a témát, hátha valaki elsiklott felette. Tehát most kedden és szerdán lesz a nap, amikor zárva tartunk.

Ha valami spec dolog kell stb hahózz ránk.
 
Re: Green Aqua TV felvétel miatti szünet - március 6-7

rendben. köszi :) a matrix, a perlon, és az osram cső a fontos most a számomra, nem gond ha a többi közül valami nincsen :) legalább lesz indokom a férjemnek, miért kell kiugrani hozzátok valamikor :)
 
Re: Green Aqua TV felvétel miatti szünet - március 6-7

viktorlantos said:
Gondoltam frissítem a témát, hátha valaki elsiklott felette. Tehát most kedden és szerdán lesz a nap, amikor zárva tartunk.

Ha valami spec dolog kell stb hahózz ránk.
Bakker. De jó hogy felhoztad a témát. Holnap megyek Budaörsre, már be is terveztem, hogy utána átugrok hozzátok, de így kihagyom. Lehet, hogy még megyek a héten arra. :(
 
Re: Green Aqua TV felvétel miatti szünet - március 6-7

Nincs tervben, hogy minden héten TV stáb forgasson. Most ez egy ilyen különleges alkalom. ;)
Ha délután jönnél addigra már lehet végzünk a holnapi napon.
 
Re: Green Aqua TV felvétel miatti szünet - március 6-7

Nem tudom, hogy mikor végzek. Esetleg odacsörgök telefonon, hogy hogy álltok. Ha nem jó, akkor majd valamelyik nap bepótolom. :)
Amúgy csak egy Wave szűrőzsákot szeretnék venni, az meg ráér.
 
Re: Green Aqua TV felvétel miatti szünet - március 6-7

DarlaX said:
Nem tudom, hogy mikor végzek. Esetleg odacsörgök telefonon, hogy hogy álltok. Ha nem jó, akkor majd valamelyik nap bepótolom. :)
Amúgy csak egy Wave szűrőzsákot szeretnék venni, az meg ráér.

oksi, akkor csörgess meg minket. zacsi van ;)
 
Re: Green Aqua TV felvétel miatti szünet - március 6-7

Túl korán végeztem, így nem akartalak zavarni benneteket. Mivel holnap nem lesztek, így majd valamikor máskor megyek.
 
Green Aqua TV felvétel miatti szünet - március 6-7

Rendicsek es megegyszer elnezest. Nem minden nap tortenik ilyesmi ;)

Remeljuk egy szamotokra is nezheto dolog szuletik majd. De ami meg fontosabb a hobbit meg szelesebb korben sikerul megismertetni.


Mi másról, mint iPhone-ról Tapatalk progival ;)
 
Re: Green Aqua TV felvétel miatti szünet - március 6-7

Az első napon túlvagyunk. Mozgalmas volt ;) Holnap terepen folyt köv. :angel:

Csak egy érdekesség. Ati korábbi stemes akiját az utóbbi időben ADA tápokkal toljuk (többféle tápozást is használunk a boltban lévő akváriumokon). Szépen vörösödnek is aminek vörösödnie kell. De tegnap forgatás előtt kapott egy vízcserét az aki, egy visszatápot és egy ECA löketet. Elképesztő, hogy 1 nap alatt is mennyit tud vörösödni egy növény ha kell. :shock: Forogtak is a kamerák a mai napon.... ez volt az egyik kedvenc. ;)

Key 20 perc alatt nullára matázott egy szép algás nano akit, csak hogy ez is meglegyen az utókornak.

Volt egy kis nyírás gyakorlat is. Baromi jó hangulata van már az új stemes akinak..... Félelmetes óriásbokor nőtt az SP.Green, Wallichii, Rotundifolia, Didiplis kombóból. Ma leskalpoltam a koronáját, de fantasztikus így is. Csütörtökön lekapom majd mert ezt látni kell.

Holnap építünk, reméljük rövidesen látható lesz az eredménye.
 
Re: Green Aqua TV felvétel miatti szünet - március 6-7

Naggggyon izgalmass :mrgreen: Alig várom a végeredményt :) :thumbup:
 
Re: Green Aqua TV felvétel miatti szünet - március 6-7

Én egyet remélek: nem az Aktívban vagy Fókuszban lesztek két celeb- vagy idiótaspot között... :twisted:
 
Back
Oldal tetejére