• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua és aquascaping a Spektrum Home műsorán

Hát én sajnos lekéstem tegnap az első öt percet, így lemaradtam arról a részről, amikor Nigro lézerrel mutogatja Zsédának, hogy hova ültessen. ;) :mrgreen:
 
Tegnap láttam a Green Team-et, amiben szerepelt az akvakertészet és a Green Aqua csapata! :)

Szerintem nagyon jól sikerült a "bemutatkozás" és persze az alkotások is. Nagyon jó fényben tüntették és tüntettétek fel ezt az akvarisztikának ezt a művészetét és Zséda is rendkívül szépen nyilatkozott Rólatok. :)

Gratula!

Üdv ;) Gábor
 
Sziasztok!
Kaptam egy infót, miszerint augusztus 7 -től ismétlik a 2. évadot.
Aki esetleg lemaradt róla. Nekem pl. mától van Spektrum Home csatornám.
Üdv.,
Sanyi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Viktor, Atti, Balázs! Le a kalappal és még egyszer gratula a minisorozathoz! (y) Elmondhatjuk, hogy Mo-n sikerült egy olyan szintet megütnötök az akvarisztika világában, hogy az már képernyőre való (talán még Európában is kuriózum..)! És pont Zséda fogalmazta meg az első percekben amikor belépett az üzletbe, hogy nem ilyen kép élt benne az akvarisztikáról (ebben talán minden benne van)! És ezt a gondolatot én is a szerény 25 éves akvarisztikai "előéletemmel" meg tudom erősíteni! GRATULA! ;)
 
Sziasztok!

Még tegnap éjjel én is megnéztem mind az 5 videót, és hasonlóan a többiekhez csak gratulálni tudok!!! Ez a nem mindeny, hogy valaki, vagy valakik (Viktor, Attila, Balázs; legalább így láthattalak "élöben" is titeket :) ) a hobbijukból, a szenvedélyükböl elszántsággal, kemény kitartással egy ilyen "kis birodalmat" építenek fel!!! Ez is példaértékü lehet mindenkinek!

Ma, Magyarországon valóban ti vagytok a legjobbak, és ha esetleg jönnének is "újak", akik a kedvezö hullámot, illetve trendet meglovagolnák, akkor is ti maradtok örökre az úttörök ebben a müfajban!!!

Csak így tovább! Grat még egyszer!

Üdv: Robi
 
Ebédszünetben végignéztem én is a műsort. Nagyon jó lett! Csak úgy virít az adásról, hogy mennyire profik vagytok!
Zséda mikor regisztrál a fórumon és csinál naplót? :D
 
Back
Oldal tetejére