• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Giant teeth

Na, na... akkor véletlenül sem jártál a Majorban, ott a pénztáros asztal melletti fal túloldalán lévő üvegnél...? Az is eléggé felhívás keringőre. 😃@viktorlantos, nem tolsz a szokásos fotóid közül a szokásos topicban egyet arról a lótuszosról?🙏 Legutóbb ottjártamkor az volt a kedvencem nekem is. 🙂
De de, láttam Tomi munkáját, tetszett is, de az már bőven az említett fél éves időszakon belül volt. Nyilván csak erősített rajta.
 
Sziasztok!

Mit kell tennem, ha 3 hétre elutazom a nyáron? Gyere át és gondozd kérlek.

Tápozás, haletetés megoldott, a vízpótlás is, csere nyilván nem. Arra gondoltam, hogy a fényt 80%-ra visszaveszem és esetleg a CO2 - őt kikapcsolom.

De nem tudom mi a legjobb megoldás? A fény ugye nem lineárisan csökken, legyen 70%? Co2 maradjon, de alacsonyabb buborék számon?

Mit javasoltok?

20230529_203240.jpg
 
Sziasztok!

Mit kell tennem, ha 3 hétre elutazom a nyáron? Gyere át és gondozd kérlek.

Tápozás, haletetés megoldott, a vízpótlás is, csere nyilván nem. Arra gondoltam, hogy a fényt 80%-ra visszaveszem és esetleg a CO2 - őt kikapcsolom.

De nem tudom mi a legjobb megoldás? A fény ugye nem lineárisan csökken, legyen 70%? Co2 maradjon, de alacsonyabb buborék számon?

Mit javasoltok?

View attachment 176250
Miután van egy barátom, akinek a nagybátyjának- a testvérének- a fiának a barátja néha lustaságból nem cserél vizet 3 hétig, tápoz, etet, vizet pótol és nem piszkálja sem a lámpát, sem a CO2-t, - mégsincs gondja, úgy szerintem egy érett üveggel nem lehet gond. 🙂
 
Én semmit sem változtatnék. Illetve ha van távolról vezérelhető tápadagolód, akkor második héten 80%, harmadik héten 65% tápot adnék. Vagy ha valaki naponta tápoz helyetted, akkor meg lehet beszélni vele.
 
Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat! Akkor a többség javaslata alapján nem változtatok semmin.

Nagyok vagytok, köszi még egyszer!
 
Back
Oldal tetejére