• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Garnéland

precíz emberrel van dolgunk :))))
De ismerve a garnélák történetét, ennél pontosabb számot tényleg nehéz lenne mondani ;)
Ha mar igy megihletett a bejegyzesem akkor had hizlaljam a majad a kovetkezo borzaszto rendelesemmel [emoji3]
Rendeltem profi garnis szivacsszuroket mindbe[emoji41]
Ez azert erdekes mert bioszuroanyag tartaly is van benne. Az innovacio, hogy bio toltettel adjak, es az 5db volt 1500 ft. (akar cegvezeto is lehetnek)
Hat megjott. Az egesz akkora mint egy gyufas katyusa es miutan sikerult kettetornom mert nem tudtam kinyitni, kiomlott belole a sargafolyoi kavics es kagylohely. De legalabb tiszta.
Kicsit szuro? [emoji41]6f62af2828b48434f87d023da15c1714.jpgea2cff14230dea54a37ca15d1bf61575.jpg

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Ha mar igy megihletett a bejegyzesem akkor had hizlaljam a majad a kovetkezo borzaszto rendelesemmel [emoji3]
Rendeltem profi garnis szivacsszuroket mindbe[emoji41]
Ez azert erdekes mert bioszuroanyag tartaly is van benne. Az innovacio, hogy bio toltettel adjak, es az 5db volt 1500 ft. (akar cegvezeto is lehetnek)
Hat megjott. Az egesz akkora mint egy gyufas katyusa es miutan sikerult kettetornom mert nem tudtam kinyitni, kiomlott belole a sargafolyoi kavics es kagylohely. De legalabb tiszta.
Kicsit szuro? [emoji41]View attachment 48026View attachment 48027

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Régen láttam ilyet sarokszűrő változatban. De jó hogy én nem vagyok olyan bátor (vagy botor) mint Te.[emoji23]

Tapatalkkal küldve az én Lenovo P1a42 eszközömről
 
Ha mar igy megihletett a bejegyzesem akkor had hizlaljam a majad a kovetkezo borzaszto rendelesemmel [emoji3]
Rendeltem profi garnis szivacsszuroket mindbe[emoji41]
Ez azert erdekes mert bioszuroanyag tartaly is van benne. Az innovacio, hogy bio toltettel adjak, es az 5db volt 1500 ft. (akar cegvezeto is lehetnek)
Hat megjott. Az egesz akkora mint egy gyufas katyusa es miutan sikerult kettetornom mert nem tudtam kinyitni, kiomlott belole a sargafolyoi kavics es kagylohely. De legalabb tiszta.
Kicsit szuro? [emoji41]View attachment 48026View attachment 48027

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Látom jó bírja DELL a gyűrődést:)
 
Fene sem érti hogy ezt hogy hagyhattam ott a boltban neked [emoji38]

Tapatalkkal küldve az én Lenovo P1a42 eszközömről
Rettento rosszak voltak a fenyviszonyok. Eldontottem barmilyen garnélát vagy halat veszek viszek magammal egy sky panelt akkuval.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére