• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Garnéland

Frankó lesz ez Henrik, jól ki van találva.(y) Így nem kell annyit szelektálni sem. Viszont alkotni azt tudsz ezekben is, később ha összeáll az egész tuti elkap az ihlet:)
Gyanus, hogy igen. Felesegem jovo karira 2 kobmeteres akvat szeretne egy sello uszonnyal. Ugyerzi ha abban uszkalna egesz nap lehet tobbet foglalkoznek vele. Pedig foglalkozok. Ma is megkertem amig szetszedtem az akvat, hogy spriccelgesse a novenyeket addig. Meg kotozzon mohat amig keszen vagyok. Szerintem ez full kozos program.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Felesegem jovo karira 2 kobmeteres akvat szeretne egy sello uszonnyal. Ugyerzi ha abban uszkalna egesz nap
:):LOL:
Ugyerzi ha abban uszkalna egesz nap lehet tobbet foglalkoznek vele. Pedig foglalkozok. Ma is megkertem amig szetszedtem az akvat, hogy spriccelgesse a novenyeket addig. Meg kotozzon mohat amig keszen vagyok. Szerintem ez full kozos program.
Szerintem nem ilyen foglalkozásra gondolt, meg sem ilyen közös programra, pont Karácsony napján.:)
 
Pont ilyen 10es. Egyszer már megpróbáltam egy belsővel elindítani, de rengeteg helyet foglal, kevés volt bele a talaj is, így 2 hét után szétszedtem. Az akasztósoktól pont azért félek, mert csoboghat. :D Annak is utána kell néznem, hogy mifélék vannak.
Na de nem offolok nálad tovább, majd ha aktuális, naplózni kezdem. Csak jöttem leskelődni. ;)
Bocs Henrik, hogy beleoffolok a naplódba.
@Meskó, nekem egy Aquaclear 30 van és nagyon jó tapasztalatom van vele. Működik, halk, megtömtem Eheim substrattal, így igaz, hogy pàr hetente ki kell tisztítanom, de nagyon halk.
Az első pár napban zörgött, szerintem a fedele miatt, de teljesen eltűnt a hang.
 
Gyanus, hogy igen. Felesegem jovo karira 2 kobmeteres akvat szeretne egy sello uszonnyal. Ugyerzi ha abban uszkalna egesz nap lehet tobbet foglalkoznek vele. Pedig foglalkozok. Ma is megkertem amig szetszedtem az akvat, hogy spriccelgesse a novenyeket addig. Meg kotozzon mohat amig keszen vagyok. Szerintem ez full kozos program.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Nem is értem, mi lehet ennél több törödés. Akárkire nem bizod rá a mohakötözést! Érezni kell benne a bizalmat, a megbecsülést.:D:ROFLMAO: (bocs Kriszti!)
 
Legenda lettem. :eek:
Mar a masodik embertol hallom igy gyanus lett es utatna neztem. Amikor Zsolt emlitette, valahogy a sormaniara gondoltam, hogy mindig szoba kerul, es ezert mondja. Tapatalkon nem latszik. De rajottem, hogyan tudom hasznalni androidon gyorsan a forumot webes nezetben. Kitettem parancsikonkent az url-t. :cool: kemeny vagyok.
Legenda:LOL:
 
Legenda lettem. :eek:
Mar a masodik embertol hallom igy gyanus lett es utatna neztem. Amikor Zsolt emlitette, valahogy a sormaniara gondoltam, hogy mindig szoba kerul, es ezert mondja. Tapatalkon nem latszik. De rajottem, hogyan tudom hasznalni androidon gyorsan a forumot webes nezetben. Kitettem parancsikonkent az url-t. :cool: kemeny vagyok.
Legenda:LOL:
beszélhetek én neked... micsoda egy legenda az ilyen? :p
 
Legenda lettem. :eek:
Mar a masodik embertol hallom igy gyanus lett es utatna neztem. Amikor Zsolt emlitette, valahogy a sormaniara gondoltam, hogy mindig szoba kerul, es ezert mondja. Tapatalkon nem latszik. De rajottem, hogyan tudom hasznalni androidon gyorsan a forumot webes nezetben. Kitettem parancsikonkent az url-t. :cool: kemeny vagyok.
Legenda:LOL:
Üdv a klubban, Kolléga!;)
 
Gyanus, hogy igen. Felesegem jovo karira 2 kobmeteres akvat szeretne egy sello uszonnyal. Ugyerzi ha abban uszkalna egesz nap lehet tobbet foglalkoznek vele. Pedig foglalkozok. Ma is megkertem amig szetszedtem az akvat, hogy spriccelgesse a novenyeket addig. Meg kotozzon mohat amig keszen vagyok. Szerintem ez full kozos program.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről

Ebből is látszik, hogy a nőknek semmi sem elég jó!
:D
 
Back
Oldal tetejére