• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Garnéland

...
A bekevert vizet méred beöntés előtt, vagy az akváriumot utána?

Ja ez lemaradt (bocs Henrik az offért): természetesen a visszasózás az akváriumba megy, és ott mérek utána ha nem vagyok biztos az adagban. Nem kevergetünk edényben. :D
 
A kh a karbonát keménységet növeli, a gh az összkeménységet. Gh nem növeli a kht. Alacsony kh alacsony(abb) pH. Szóval ha emelni akarsz a pHn akkor nem ghval sózol hanem khval. Zanzásan.
OK, ezt értem, a típusára, elérhetőségére lettem volna kíváncsi, de közben Henrik felhomályosított, azért köszi!
:)
 
Akkor pihenj, mert izgatottan várjuk a Tőled már megszokott részletesebb beszámolót!:love:
A képen úgy tűnik, ez is több fényt kap, mint a szélsők. Nem félsz az algásodástól, mint a felette lévőnél?
 
Akkor pihenj, mert izgatottan várjuk a Tőled már megszokott részletesebb beszámolót!:love:
A képen úgy tűnik, ez is több fényt kap, mint a szélsők. Nem félsz az algásodástól, mint a felette lévőnél?
Koszi szepen.
Ezt mar ugy helyeztem el, hogy tettem kozejuk valasz falat. Remelem lesz ertelme

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
A talaj is más, mint a többiben, ugye?
Nem. 2 be aktiv ista shrimp van, 3-ba, es ebbe is egy olyan talaj, ami nem aktiv viszont taptalaj sem kell ala. Nem jut eszembe de eleg jol mukodik a tobbiben is. Kicsit kemenyit de nagyon megfelel a novenyekhez.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Henrik, ugye tudod, hogy ez már kimeríti az izgatás fogalmát!:D

Na, így érdemes garnélázni, ilyen hibátlan, szép, egészséges állománnyal.
Mi volt a vacsi, mert nem látom az éhenkórász tömegtől!:whistle:
 
Henrik, ugye tudod, hogy ez már kimeríti az izgatás fogalmát!:D

Na, így érdemes garnélázni, ilyen hibátlan, szép, egészséges állománnyal.
Mi volt a vacsi, mert nem látom az éhenkórász tömegtől!:whistle:
Hala az akvakertesz kollegaknak.
Sorrenben: luigiek, Etele, Zack, Wmark, es vegul de nem utolso sorban ezsolt baratom.
A kaja amit esznek shirakura ebidama.


Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Miert minden unit assistant ferfi es minden unit cleaner no? :rolleyes: Es milyen alapon engedtetek be egy not a greenroomba? :D:eek:
Cleaner - takarítani. :D
Amúgy fura büszkeség tölt el, amikor magyar neveket látok egy-egy filmnél, pedig nem vagyok egy ilyen tipikus "nagymagyar".
Henrik, ott vagytok már a fehér sátorban a szomszédban? :D
 
Miert minden unit assistant ferfi es minden unit cleaner no? :rolleyes: Es milyen alapon engedtetek be egy not a greenroomba? :D:eek:
Nagyon kemeny fizikai munka a mienk. Noknek nem valo. Hogy felhozzak egy peldat, izzot kellett cserelni az elso emeleten egy lampaba. Es rossz volt a lift.
A set cleanerek ugye a takaritok. Hat azt egy Nonek nem kell megtanitani. [emoji3]
A greenroomba ugye kell berendezes. Ide kanape oda fotel, nasi asztal. Ehhez is kell legalabb egy No, hogy minden jo helyre keruljon.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére