• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Forma 1

Én is szívesen látnám az Alfát mint konstruktőrt a száguldó cirkuszban.Jó lenne egy kis vérfrissítés.Jöhetne vele együtt az Audi is;)
Igen, nekem is tetszene az alfa. Egy kicsit olaszabb lenne vele az F1. Hamár jó olasz pilóta nem szerepel, legalább márka legyen.
 
Ehhez először a mindennapokban kellene szétválnia az Alfának és a Ferrarinak, addig semmi értelme. Az Alfát a DTM-be és a WTCC-be kellene visszahozni, ott esélyük is lenne.
 
Nem bírok leszakadni a régi F1-ről.
Senna onboard felvétel, 1988 Monaco. Senna iszonyatosan sok másodperccel vezette a versenyt Prost előtt, és mát a fülére is rászóltak, hogy vegyen vissza, de ő csak nyomta, ami a csövön kifért. Azt mondta, hogy egy másik dimenzióba került, az öntudata mögötti ösztönei vezérelték...és csak ment, ment, ment...
Sajnos túl feszítette a húrt (szerintem nem a sajátját, hanem az autóét) és falnak ütközött, de itt még nem a biztonságos pontokra mentek :)
Ez még tényleg egy másik dimenzió volt.
 
Barichello balesete az 1994-es San Marino-i nagydíj időmérőjén. Itt majdnem megmakkant.
Ezen a versenyhétvégén halt meg Ratzenberger, és Senna is. Ez volt az F1 legszerencsétlenebb hétvégéje.
 
1978-ban járunk. Egy autós sportrendezvényen összeengedték Fangio papát Brabham-mel, egy pár körös verseny erejéig az eredeti korabeli versenyautóikkal. Fangio az ötvenes, még brabham a hatvanas években versenyzett...
Brabham-nek sokkal gyorsabb, erősebb volt az autója, de tiszteletet mutatott az öreg Fangio-val szemben. Megcsinálták a show-t.
 
Eldöntöttem, hogy idén kimegyek a Magyar Nagydíjra. Tervezi még valaki ugyanezt?
Én már évek óta tervezem:facepalm:.De rájövök minden évben,hogy olcsóbb is ha itthol maradok ,és többet is látok a tv-ben a futamból;):)
Pedig lehet egy feelingje
 
Én már évek óta tervezem:facepalm:.De rájövök minden évben,hogy olcsóbb is ha itthol maradok ,és többet is látok a tv-ben a futamból;):)
Pedig lehet egy feelingje
Tavaly kivételesen kihagytam, de nagyon hiányzott. Itthonról néztem, persze nyitott ablak mellett bejött a hangjuk. (A domb túloldalán lakom, simán behallatszik.)
Azt kell mondjam, hogy óriási feeling. Sokat lehet röhögni a drukkereken, izgalmasak a betétfutamok, meghökkentő a F1 tempó, amikor melletted elhúz nyélgázon.
Én általában csüt-péntek-szombat-vasárnap is kint vagyok, ha már csináljuk, akkor csináljuk rendesen :)
Az utolsó pár évben fent ültem a 9-es kanyar fölött a dombon, onnan sok mindent látni, és ott van csap! Az is fontos mert általában úgy 35-40 fok körüli hőmérséklet van kint, tűző nap. Napernyő, pléd kötelező. Ja és véletlenül sem ülök tribünre, sokkal kényelmesebb a domboldalon elterülni egy pléden.
Vasárnap jó korán ki kell menni, és befoglalni a jó helyeket.
 
Tavaly kivételesen kihagytam, de nagyon hiányzott. Itthonról néztem, persze nyitott ablak mellett bejött a hangjuk. (A domb túloldalán lakom, simán behallatszik.)
Azt kell mondjam, hogy óriási feeling. Sokat lehet röhögni a drukkereken, izgalmasak a betétfutamok, meghökkentő a F1 tempó, amikor melletted elhúz nyélgázon.
Én általában csüt-péntek-szombat-vasárnap is kint vagyok, ha már csináljuk, akkor csináljuk rendesen :)
Az utolsó pár évben fent ültem a 9-es kanyar fölött a dombon, onnan sok mindent látni, és ott van csap! Az is fontos mert általában úgy 35-40 fok körüli hőmérséklet van kint, tűző nap. Napernyő, pléd kötelező. Ja és véletlenül sem ülök tribünre, sokkal kényelmesebb a domboldalon elterülni egy pléden.
Vasárnap jó korán ki kell menni, és befoglalni a jó helyeket.

Pár éve voltam én is, egy kis domboldalon ültünk, lényegében három kanyart láttam be, már nem emlékszem hányasnál, de ilyen lejtős terep volt fákkal és ott fészkelődtem le. Amit nagyon hiányolok az álló helyből az a kivetítők adta lehetőségek. Nagyjából az is elég lenne ha látná az ember hogy ki hányadik, de az első boxkiállás után szinte lehetetlen volt követni. Persze próbáltam átosonni egy másik szektorba ahol volt kivetítő de hát sok volt a biztonsági :D Háti táskába betekertem törölközőbe egy előtte való nap lefagyasztott két literes vizet, mellé raktam három ice teát, az egész nap hűvösen kitartott, mindenképp kell a védekezés mert az ember hőgutát kap :)
Szerencsés ember vagy hogy ott laksz a közelben, az biztos hogy egy élmény :) De már csak két hét és jönnek a bemutatók és tesztek, aztán hamarosan itt az első futam is, kíváncsian várom hogy a ferrari mire megy :)
 
Az idei autók eddig kivétel nélkül nagyon szépek ,brutál a kinézetük.Remélem ez mellé egy komoly teljesítmény is párosul majd.
 
Az idei autók eddig kivétel nélkül nagyon szépek ,brutál a kinézetük.Remélem ez mellé egy komoly teljesítmény is párosul majd.
Megelőztél, épp írni akartam milyen szépek is, hazaérve melóból pont élőben kaptam el a leleplezés pillanatát, a Sauber is gyönyörű, kíváncsi leszek a nagyobb nevekre, hogy mennyire mernek majd merészebbek lenni a festésekkel. (Persze a teljesítmény is legyen meg) Már jöhetnének a versenyek, alig bírom kivárni :D
 
Back
Oldal tetejére