• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

filopaludina martensi

Bencsik

Főkertész
Sziasztok!
Ezt a fajta csiguszt valaki gondozta már?
Mennyire kényes az állatka?
Előre is köszönöm.
 

Attachments

  • wizard-blanco-sav-550x550w.jpg
    wizard-blanco-sav-550x550w.jpg
    53.4 KB · Megtekintések: 27
Sziasztok!
Ezt a fajta csiguszt valaki gondozta már?
Mennyire kényes az állatka?
Előre is köszönöm.
Érdekesnek tűnik. nem láttam még itt a fórumon. Ha nem jön konkrét segítség, ezen az oldalon nagyjából stimmel a leírása a többi csigának is. szóval gondolom erről sem hazudnak. Nem tűnik különösebben kényesnek.
Csak kíváncsiságból, miért pont ez a faj tetszett meg?
 
Érdekesnek tűnik. nem láttam még itt a fórumon. Ha nem jön konkrét segítség, ezen az oldalon nagyjából stimmel a leírása a többi csigának is. szóval gondolom erről sem hazudnak. Nem tűnik különösebben kényesnek.
Csak kíváncsiságból, miért pont ez a faj tetszett meg?
Szia! Ezt az oldalt én is olvastam. Színe és hogy eleven szülő nincs pete a vízbe. Fekete bazalt az aljzatom. Akkor lehet teszek egy próbát vele.
 
Szia! Elég csapvizes körülmények között vannak. Nálam nem igazán egy aktív csigusz fajta inkább éjszaka mozog egy keveset. Még keresem nekik, hogy mit tudok javítani.
Elvileg a csapvízes körülmények kedvezőek a csigák házának, az éjszakai aktívitás lehet azért van, mert a halak csipkedik őket..?
 
Elvileg mindenevő, jó takarító. Lehet hogy nem is kell külön etetni. Eszi amit a halak, garnélák meghagynak. Azért egy kis forralt levelet vagy zöldséget megpróbálnék adni neki.
Köszi én is mindenevőnek gondolom. Cukkinit próbáltam azon nem láttam majd szedek nekik kis levelet
 
Back
Oldal tetejére