• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Twinstar light III 600 C

habee

Főkertész
Sziasztok
Van valakinek ezzel a lámpaval kapcsolatban tapasztalata?
Hamarosan indítani fogom 70 literes kis lowtechet ehhez néztem ki ezt a lámpát.
Kíváncsi lennék a tapasztalatokra,higy akinek van vagy volt mennyire vált be🤔
Előre is köszi a valasz
 
Sziasztok
Van valakinek ezzel a lámpaval kapcsolatban tapasztalata?
Hamarosan indítani fogom 70 literes kis lowtechet ehhez néztem ki ezt a lámpát.
Kíváncsi lennék a tapasztalatokra,higy akinek van vagy volt mennyire vált be🤔
Előre is köszi a valasz
Szia,
Ezzel a konkrét lámpával nincs tapasztalatom, de más Twinstar lámpával igen. Szép élénk színeket fogsz látni, meleg színárnyalatokkal.
A leírt setupra tökéletes, de számolj azzal, hogy ha később high energy növényest szeretnél, arra már kevés lesz.
A 70 literes lowtechet hosszú évekig kiszolgálja, nem rossz választás.
 
Sziasztok
Van valakinek ezzel a lámpaval kapcsolatban tapasztalata?
Hamarosan indítani fogom 70 literes kis lowtechet ehhez néztem ki ezt a lámpát.
Kíváncsi lennék a tapasztalatokra,higy akinek van vagy volt mennyire vált be🤔
Előre is köszi a valasz
szia,
nekem van ilyen c lámpám egy low tech felett és van egy s lámpám is egy high tech felett…
mindkettővel nagyon meg vagyok elégedve, gyönyörűek a növények ezek alatt a lámpák alatt! 😊
üdv, Tamás
 
Szia,
Ezzel a konkrét lámpával nincs tapasztalatom, de más Twinstar lámpával igen. Szép élénk színeket fogsz látni, meleg színárnyalatokkal.
A leírt setupra tökéletes, de számolj azzal, hogy ha később high energy növényest szeretnél, arra már kevés lesz.
A 70 literes lowtechet hosszú évekig kiszolgálja, nem rossz
Szia,
Ezzel a konkrét lámpával nincs tapasztalatom, de más Twinstar lámpával igen. Szép élénk színeket fogsz látni, meleg színárnyalatokkal.
A leírt setupra tökéletes, de számolj azzal, hogy ha később high energy növényest szeretnél, arra már kevés lesz.
A 70 literes lowtechet hosszú évekig kiszolgálja, nem rossz választás.
 
szia,
nekem van ilyen c lámpám egy low tech felett és van egy s lámpám is egy high tech felett…
mindkettővel nagyon meg vagyok elégedve, gyönyörűek a növények ezek alatt a lámpák alatt! 😊
üdv, Tamás
Köszönöm a megnyugtató választ..Akkor maradok ennél a valasztásnál😉
 
szia,
nekem van ilyen c lámpám egy low tech felett és van egy s lámpám is egy high tech felett…
mindkettővel nagyon meg vagyok elégedve, gyönyörűek a növények ezek alatt a lámpák alatt! 😊
üdv, Tamás
Szia
Hamarosan használatba venném a lámpát,elkezdeném a növényésítést alacsony igényű növényekkel többnyire.Ebből kifolyólag szeretnék tanácsot kérni,hogy kezdetben milyen intenzitással érdemes használni ezt lámpát🤔
Gondolom az elején nem kell maxon az elég durvának tűnik de neked ezzel kapcsolatban több tapasztalatod van ezért fordulok hozzád kérdésemmel😉
 
Szia
Hamarosan használatba venném a lámpát,elkezdeném a növényésítést alacsony igényű növényekkel többnyire.Ebből kifolyólag szeretnék tanácsot kérni,hogy kezdetben milyen intenzitással érdemes használni ezt lámpát🤔
Gondolom az elején nem kell maxon az elég durvának tűnik de neked ezzel kapcsolatban több tapasztalatod van ezért fordulok hozzád kérdésemmel😉
szia,
dimmelve használom a lámpát…

C6BD93C8-67C1-49A8-8551-FEAB4BB48D97.png
 
szia,
dimmelve használom a lámpát…
Köszönöm
Azt hittem ezt a fajtát csak manuálisan tudom dimmelni. Nem tudtam,hogy lehet használni ilyen formában is..Hazaérek utána is nézek ennek az appnak remélem sikerül letölteni🙂
 
De látom ehhez be kell szereznem még akkor egy wifi dimmelő egységet is,hogy telóról lehessen vezérelni..
 
Sziasztok, eddig ezzel a márkával nem volt tapasztalat, csak keresgélek egyenlőre…
De lehet hogy a 3-as széria EC termékei esetén nincs beépített dimmer? Külön kell beszerezni? Az applikáció kapcsán hallottam hogy külön megvásárolható valami, de azt hittem sima dimmer gyárilag benne van…
Köszönöm
 
Back
Oldal tetejére