1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata Learn More.
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

ELOS növénytápok

Kategória: 'Akvárium tápozása', témanyitó: malor, téma nyitása: Ápr 4, 2013.

1. malor
    Épp nem fórumozik ...

malor VIP kertész

Tag:
    Dec 18, 2012
    Kedvelik:
    724
    Hely:
    Budapest
    Miben más? Folyékony táp - ELOS Green Aqua

Nagyon érdekelne, mert az ajánlott adagolás mértéke nagyon egyedi. Lehet ennyire koncentrált egy táp? Valaki használta már, vannak róla komolyabb tapasztalatok?

2. Nigro
    Épp nem fórumozik ...

Nigro Alapító Admin

Tag:
    Ápr 16, 2009
    Kedvelik:
    3,668
    Hely:
    Diósd-Bp.
    Bármelyik nap befuthat és akkor elkezdjük tesztelni. Amit linkeltél, az érdekel engem is a legjobban ;)

3. malor
    Épp nem fórumozik ...

malor VIP kertész

Tag:
    Dec 18, 2012
    Kedvelik:
    724
    Hely:
    Budapest
    Akkor csak ráéreztem a dologra. Néha a fórum helyett az oldalatokat nézegetem. Ma belefutottam ebbe és nem hittem a szememnek. Gondoltam azonnal rákérdezek, mert felment a pulzusom a termékek nézegetése közben:D

4. malor
    Épp nem fórumozik ...

malor VIP kertész

Tag:
    Dec 18, 2012
    Kedvelik:
    724
    Hely:
    Budapest
    Itt a cég honlapja Plantsfertilizers > Dolce > ELOS Sokkal többet itt sem lehet megtudni, de van egy két morzsa a tápokról. Egyébként semmi infót nem találtam a tápokról. Kíváncsi is vagyok, hogy GA milyen véleménnyel lesz róla.

5. malor
    Épp nem fórumozik ...

malor VIP kertész

Tag:
    Dec 18, 2012
    Kedvelik:
    724
    Hely:
    Budapest
  6. inadsz

inadsz Sasszem =) Admin Moderátor Legjobb napló

Tag:
    Ápr 17, 2009
    Kedvelik:
    8,059
    Hely:
    Budapest XVIII. ker.
    @Cecska @attibva vagy bárki más aki használta már ezt a tápot növényes akiban leírná, hogy melyik tápok kellenek és azokat a hét melyik napján kell adagolni és mennyit. Kipróbálnám ezt is, hogy legyen összehasonlítási alapom a többivel, de egyszerűen nem tudok én sem kiigazodni a tápozáson, a pár cseppes mennyiségek miatt meg még tápadagoló használata is macerás egy kicsit.

Köszi.

Aktuális oldal megosztása