• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Azért a közvélemény megnyugtatására a BF rendelések közel fele már el lett küldve a mai nappal. Péntektől egész hétvégén meló volt.
Holnap folyt köv, még rengeteg munka vár minket....

Aki követi az instát épp az egyik autót pakoljuk...
https://www.instagram.com/greenaquashop/

A partnerek is lassan visszajeleznek a szállításokkal kapcsolatban. Ilyenkor minden egy kicsit lassabb.

Szerencsére nem a postával dolgozunk, mert tragédia lenne a logisztika része.

Lehet a kínai főfej is azért jött ide mert olvasta a múltkori posta közleményt, hogy ne adjunk fel annyi csomagot és aki eddig nem rendelt az idén már ne is rendeljen.
Idejött megnézni hogy a tökbe postáznak itt nálunk, ha náluk egy szingli napon kínában annyi csomag cserélt gazdát, mint kb egész évben az egész világon x2 :)
 
Lehet a kínai főfej is azért jött ide mert olvasta a múltkori posta közleményt, hogy ne adjunk fel annyi csomagot és aki eddig nem rendelt az idén már ne is rendeljen.
Idejött megnézni hogy a tökbe postáznak itt nálunk, ha náluk egy szingli napon kínában annyi csomag cserélt gazdát, mint kb egész évben az egész világon x2 :)

Pff esküszöm csak vicc volt, erre most olvasom:
http://index.hu/gazdasag/2017/11/27/felgyorsitja_a_kinai_csomagok_kezbesiteset_a_magyar_posta/
 
Srácok, a honlapon nem találtam, illetve nem hozott be a link semmi infot, hogy mennyi a díja a külföldi szállításnak? Nem tudom, miért nem működött. Meg tudnátok mondani?
Konkrétan Németország.
Köszi!
 
Srácok, a honlapon nem találtam, illetve nem hozott be a link semmi infot, hogy mennyi a díja a külföldi szállításnak? Nem tudom, miért nem működött. Meg tudnátok mondani?
Konkrétan Németország.
Köszi!
Angol nyelvu shopban latszanak csak ezek az infok. 40kg alatt 7,9 euro folotte TNT raklapos szallitas egyedi kalkulacio alapjan.
 
Nem is akartam rendelni semmit, meg tervben sem volt, de aztan penteken(BF alkalmaval) elkezdem bogaraszni es hat a vegosszeg felszalatt 100 000Ft fele. Na akkor mar par dolgot ki kellett dobnom, de igy is igencsak bevasaroltam. Koszonom az akciot.
 
Üdv!

Köszi szépen, megérkezett a csomag. Ép és egészséges minden, a Twinstar 600 S fénye pazar. :) Rövidesen, ha az erő velem lesz , indul a napló is. :)
Attila

Várjuk a fotókat, mi is kiváncsiak mit tud a lámpa. :)
 
Koszi srácok a jó kis csomagot. Meg tegnap meg is érkezett. Azonban pumpa nem volt benne a GA tápokhoz. Nem alap felszereltség már? :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sracok!

Ket kerdesem lenne: az egyik, hogy mikor lesz keszleten Aquario Neo nagy diffuzor?
Illetve, az ADA CO2 elosztoba hogyan tudom a CO2 csövet rögziteni? Nekem a puhabb szilikonos van, es nalam a tüszelepbe es a magneskaocsolo´eseteben ra van huzva egy csonkra es eyg menetes anya fixalja. Ez az ADA eloszto is ilyen vagy ez valami klipszes/gyorscsatlakozos megoldas?
Rendelnek most töletek, de szüksegem lenne ezekra az infokra.

Köszi!
 
Sracok!

Ket kerdesem lenne: az egyik, hogy mikor lesz keszleten Aquario Neo nagy diffuzor?
Illetve, az ADA CO2 elosztoba hogyan tudom a CO2 csövet rögziteni? Nekem a puhabb szilikonos van, es nalam a tüszelepbe es a magneskaocsolo´eseteben ra van huzva egy csonkra es eyg menetes anya fixalja. Ez az ADA eloszto is ilyen vagy ez valami klipszes/gyorscsatlakozos megoldas?
Rendelnek most töletek, de szüksegem lenne ezekra az infokra.

Köszi!

1. Reméljük meg idén
2. Gyorscsatlakozos, ADA joint stick-kel tudod hasznalni, ha puha csöved van.
 
1. Reméljük meg idén
2. Gyorscsatlakozos, ADA joint stick-kel tudod hasznalni, ha puha csöved van.
Köszi, akkor ha jol ertem, ahhoz az Y elosztohoz, kell vennem harom darab ilyen Joint stick-et, hogy a palacktol kiindulo CO2 csövet csatlakoztassam hozza, majd kettö ilyen stick meg ahhoz kell, hogy az Y agbol el tudjam osztani?
 
Back
Oldal tetejére