• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Köszi, akkor ha jol ertem, ahhoz az Y elosztohoz, kell vennem harom darab ilyen Joint stick-et, hogy a palacktol kiindulo CO2 csövet csatlakoztassam hozza, majd kettö ilyen stick meg ahhoz kell, hogy az Y agbol el tudjam osztani?

CO2 csőhöz nem kell Joint Stick, csak a puha levegőcsőhöz, mert azt nem tudod beledugni a gyorscsatlakozós elosztókba
 
CO2 csőhöz nem kell Joint Stick, csak a puha levegőcsőhöz, mert azt nem tudod beledugni a gyorscsatlakozós elosztókba
Csak az en CO2 csövem puha, pedig CO2 csökent kaptam a CO2 rendszerhez.
A gondom most az, hogy reaktort nem akarok venni, inkabb elosztanam a CO2-t ketfele es ket diffuzorral oldanek be. A kerdes az, hogy hogy tudom elosztani (marmint, hogy minel olcsobban megusszam...)
Mivel a csö puha, igy gyorscati nem jön szoba.

Köszi!
 
Csak az en CO2 csövem puha, pedig CO2 csökent kaptam a CO2 rendszerhez.
A gondom most az, hogy reaktort nem akarok venni, inkabb elosztanam a CO2-t ketfele es ket diffuzorral oldanek be. A kerdes az, hogy hogy tudom elosztani (marmint, hogy minel olcsobban megusszam...)
Mivel a csö puha, igy gyorscati nem jön szoba.

Köszi!

Palack - reduktor - tűszelep teljesen kinyitva - mágnesszelep - visszafolyásgátló - Y/T elosztó - tűszelep (2) - visszafolyásgátló (2) - buborékszámláló (2) - diffúzor (2)

A második visszafolyástló után már mehet puha levegőcső, előtte kemény CO2 cső. Ha nincs CO2 cső akkor Joint Stick vagy olyan elosztókat veszel ami hollanderes-anyás és nem gyorscsatlakozós.
 
Sziasztok !

Szűrővédőt nem fogtok már árulni a közeljövőben?
Köszi


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Igen? Pedig vesszek meg ha nem emlékszem úgy, hogy az ADA setben (amiben visszafolyásgátló, tapik meg cső van) ilyen opálfehér viszonylag puhább cső van.

A szettben lévő - clear parts set, grey parts set - puha ezek üvegekhez valók.
A sima ADA CO2 cső atom kemény. Ez nagyobb nyomáshoz, vagy elosztott rendszerekhez is tökéletes.
 
A szettben lévő - clear parts set, grey parts set - puha ezek üvegekhez valók.
A sima ADA CO2 cső atom kemény. Ez nagyobb nyomáshoz, vagy elosztott rendszerekhez is tökéletes.
Jol beszel!Igaza van.En is akartam írni!A co2 csövet az ami kemény,azt ne próbáljátok ráerőszakolni a diffuzorra!
 
Értem és tropica szokott lenni készleten vagy az is rendelésre van? Azért kérdezem mert a boltban ezt az infót kaptam hogy nem nagyon tartotok belőle készletet.
Inkább rendeld meg és értesítünk amikor átvehető a rendelés.
 
Annyit még, hogy ez a növény nem nagyon jól utazik hidegben. Ha tudod vedd át személyesen. Ezekben a hidegekben nem nagyon garantálom, hogy egészben odaérne.
 
Sziasztok!

Kérlek erősítsetek meg engem, hogy az in-vitro zselés növények alapjáraton hetekig épek és egészségesek hozzányúlás nélkül is, nem szabadna tönkremenniük napokon belül. Eddig korábban rendelt ilyen növényeknél ezt tapasztaltam és sokáig bírták. Viszont ezen a héten kedden kaptam meg a GA-s BF pakkomat, és a csomagomban a Ranunculus így néz ki ma (elfehéredett, penészfoltok vannak rajta és átható szagú a tápoldat benne:

654IMG_20171208_214933_tn.jpg

LINK NAGYBAN: https://www.dropbox.com/s/b852lw6t94glm0j/IMG_20171208_214933.jpg?dl=0

699IMG_20171208_214958_tn.jpg

LINK NAGYBAN: https://www.dropbox.com/s/ng2srowa2xf9ldl/IMG_20171208_214958.jpg?dl=0

615IMG_20171208_215930_tn.jpg

LINK NAGYBAN: https://www.dropbox.com/s/d7v96ubmt95mkjr/IMG_20171208_215930.jpg?dl=0


3 nap telt el az átvétel óta. A tető nem volt felnyitva fotó készítéséig. 25 fokos szobában vannak a rendelt növények, LED fényforrás alatt a scape átépítésig pár napra. A többi rendelt zselés növény szép egészséges.
 
Ilyenkor 2 probléma lehet.

1. Megfagy a növény a szállítás alatt. GLS autók, raktárak nem fűtöttek. Időnként előfordul ahogy megyünk bele a hidegebb éjszakákba.
2. Levegőt kap a doboz. Elég csak megnyomódnia szállítás alatt. Még az is lehet, hogy amikor hozzánk érkezett meg, akkor sérült a növény, de mivel egyből rakjuk a kertészeti kartonokból, ez csak 1-2 nap múlva jelentkezik.

A fentinél a második esetre gondolok. Valahogy levegőt kapott a növény. Dobj ránk egy emailt és jóváírjuk a növény árát pontokban, ha neked ez megfelel.
 
Back
Oldal tetejére