• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Viktor,

Köszönöm szépen a gyors választ és a lehetséges okokat. Üldözhet a balszerencse, mivel az előző scape átépítésnél is pont a Ranunculus nem maradt meg. :(
Dobok egy mailt a hétvége folyamán az adataimmal. A pontjóváírás jó lesz, köszönöm.
 
Koszi srácok a jó kis csomagot. Meg tegnap meg is érkezett. Azonban pumpa nem volt benne a GA tápokhoz. Nem alap felszereltség már? :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
De igen, azonban néha elmarad a nagy kapkodásban. Írj erről egy üzit az info@-ra és orvosoljuk ;)
 
Sziasztok!
A GA-s TDS mérőtök kalibrálható valahogy? Hozzájutottam egyhez hála @Szabó Henrik -nek, és ráférne egy vérfrissítés. Ha nem, akkor marad a matekozás. :D
Ha a hátulján nincs egy lyuk és benne egy pici menet, akkor nem állítható. De vannak évek óta működő mérőink, semmi bajuk.
 
Sziasztok. Két kérdésem lenne:
1. Van egy 10.000,- forintos halvásárlási ajándékutalványom hozzátok, aminek hamarosan lejár (vagy lejárt?) az egy éves időkerete. Meg tudjuk ezt nekem hosszabbítani, ha szépen kérem? :)
2. A kínálatotokban levő halakon kívül tudtok esetleg beszerezni kérésre egyéb fajtát is? Rasbora rubrodorsalis - konkrétan ők érdekelnének, egy szép nagy csapat.
Ha a válaszotok további kommunikációt igényel, azt már természetesen a bolti elérhetőségen intézem majd. Köszi.
 
Sziasztok. Két kérdésem lenne:
1. Van egy 10.000,- forintos halvásárlási ajándékutalványom hozzátok, aminek hamarosan lejár (vagy lejárt?) az egy éves időkerete. Meg tudjuk ezt nekem hosszabbítani, ha szépen kérem? :)
2. A kínálatotokban levő halakon kívül tudtok esetleg beszerezni kérésre egyéb fajtát is? Rasbora rubrodorsalis - konkrétan ők érdekelnének, egy szép nagy csapat.
Ha a válaszotok további kommunikációt igényel, azt már természetesen a bolti elérhetőségen intézem majd. Köszi.

Hosszabbítani nem tudunk. 1 éves lejárat azért kellően hosszú, hogy fel lehessen használni. Nem szoktunk ennél hosszabb utalványokat stb adni.
És sajnos a másik kérdésre sincs pozitív válaszom :( Spec halakat nem tudunk beszerezni. A legnagyobb baj a halbeszerzéssel egyébként is a gyatra minőség. Ezért igyekszünk 1 max 2 beszállítóval dolgozni. Sajnos ennek az a hátránya, hogy nincsenek spec dolgok általában. Viszont kevesebb a beteg hal.
 
Sziasztok.
Érdeklődnék hogy a 17mm-es üveg kifolyó csőből nincs egy számmal kisebb? Egy picivel nagyobb áramlást el tudnék képzelni, 80cm hosszú az akvárium, ha nem sokkal csak egy kicsivel kisebb lenne a kifolyó átmérője, szerintem akkor meglenne a kívánt hatás :)
 
Sziasztok.
Érdeklődnék hogy a 17mm-es üveg kifolyó csőből nincs egy számmal kisebb? Egy picivel nagyobb áramlást el tudnék képzelni, 80cm hosszú az akvárium, ha nem sokkal csak egy kicsivel kisebb lenne a kifolyó átmérője, szerintem akkor meglenne a kívánt hatás :)

Nincs, csak erőseb szűrőink. :)

Komolyra fordítva a szót, egyedileg tudunk gyártatni méret alapján.
 
Nincs, csak erőseb szűrőink. :)

Komolyra fordítva a szót, egyedileg tudunk gyártatni méret alapján.

Eheim 2273-nál nem érzem indokoltnak hogy kéne erősebb :D
Akkor megálmodom a méreteket és felveszem a kapcsolatot majd az infóm veletek, de így hogy gyártás akkor szerintem csak jövőre lesz belőle valami, most már felesleges kapkodni ünnepek előtt :)
Köszönöm! :)
 
Hosszabbítani nem tudunk. 1 éves lejárat azért kellően hosszú, hogy fel lehessen használni. Nem szoktunk ennél hosszabb utalványokat stb adni.
Előkerestem az utalványomat, amin egy kód található és semmi más. A webshopban a kosár/fizetés résznél bemásoltam a kódot a megfelelő helyre és kattintottam az Aktiválásra. Elfogadta. Vagyis még érvényes az utalvány. Sajnos nem emlékszem, hogy pontosan mikor is kaptam, viszont érdekelne az érvényessége. Hogyan tudnám ezt ellenőrizni? Az oldal alján található GA ajándékkártya menüpont nem működik és az aktiválás után sem láttam erre vonatkozó infót. Köszi.

Szerk: ja, gondolom az utalvány emailben érkezett, csak a barátom kinyomtatta nekem és úgy adta át. Tehát elvileg az ő levelei között is választ találnánk a kérdésemre. Ettől függetlenül szerintem eléggé általános a szituáció és jó lenne, ha az ajándékozott is tudná ellenőrizni az érvényességet a kóddal is és nem csak a vevő a levelei visszakeresésével.
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!

Kérdés: GA wellness csomaghoz nem jár pumpa? Mert mintha valahol azt olvastam volna, hogy igen, viszont a ma megkapott csomagomban nem volt.
 
Sziasztok!

Kérdés: GA wellness csomaghoz nem jár pumpa? Mert mintha valahol azt olvastam volna, hogy igen, viszont a ma megkapott csomagomban nem volt.

A litereshez nem, de a kicsihez és a közepeshez igen.
Ha kimaradt és nélkülözhetetlen, kérlek dobj egy emailt és pótoljuk.
Vagy ha felénk jársz, esetleg ismerős, akkor odaadjuk a boltban. Elnézést, ha kimaradt a csomiból.
 
Utoljára módosított moderátor által:
A litereshez nem, de a kicsihez és a közepeshez igen.
Ha kimaradt is nélkülözhetetlen, kérlek dobj egy emailt és pótoljuk.
Vagy ha felénk jársz, esetleg ismerős, akkor odaadjuk a boltban. Elnézést, ha kimaradt a csomiból.
Igen, kicsi volt és előfordul a ilyesmi ebben a hajtós időszakban. Annyira nem vészes, megoldom a tápozást másképp, majd a legközelebbi rendelésnél megjegyzésbe beleírom, mert sajna épp Veletek átellenben vagyok Pest másik oldalán és csak napfogyatkozások alkalmával járok arrafelé.
Bár lehet be kéne menni inspirálódni egy 2kicsit"... :)
 
Délután néztem a live-t és arra lettem figyelmes hogy a követ lekezelitek 6%-os H2O2-vel. Erről mondanátok valamit? Alga írtásra használható? meddig kell várni a hatásig? sajna nem érteni englis :(
 
Sziasztok,

Bocsi, hogy zavarlak titeket ezzel a kérdéssel, de lehet hogy a boltban használtatok ilyet vagy van tapasztalat ezzel kapcsolatban.
Vásároltam egy GUSH szűrővédőt. Ilyen pontosan : 1.jpg .
Egy eheim 2075 szűrőm van, amit tőletek vásároltam 17-es üveg befolyócsővel. Ha ráhúzom a szűrővédőt az üvergre akkor nem fogja nagyon vissza a szűrőt ez a védő?? Nem lehet belőle valami gond? :)

köszi
 
Sziasztok,

Bocsi, hogy zavarlak titeket ezzel a kérdéssel, de lehet hogy a boltban használtatok ilyet vagy van tapasztalat ezzel kapcsolatban.
Vásároltam egy GUSH szűrővédőt. Ilyen pontosan : View attachment 45165 .
Egy eheim 2075 szűrőm van, amit tőletek vásároltam 17-es üveg befolyócsővel. Ha ráhúzom a szűrővédőt az üvergre akkor nem fogja nagyon vissza a szűrőt ez a védő?? Nem lehet belőle valami gond? :)

köszi
ha tisztán tartod, nem fojtja a szűrőt, ha koszos, értelem szerűen fojt is.
 
remek, de a fojtáson kívül más gond nem lehet emiatt ugye? :)
az épp elég. semmilyen szűrőnek nem szabad a szívó oldalát fojtani. nem tudom, milyen más gond kell még. minden ilyen szűrővédőnél figyelni kell rá, hogy tiszta legyen
 
Sziasztok.
Szeretném megérdeklődni hogy abból a kb. 20*20as fekete ADA aqua design amano-s matricátokból nincs e egy véletlenül?
Köszi

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
 
Van egy 10.000,- forintos halvásárlási ajándékutalványom hozzátok..

Hosszabbítani nem tudunk. 1 éves lejárat azért kellően hosszú, hogy fel lehessen használni. Nem szoktunk ennél hosszabb utalványokat stb adni.

Tök hülyének érzem magam és furcsán jöhetett le ez az egész, de sajnos ti sem szúrtátok ki a tévedésemet.
Én azt hittem :banghead:, ez az utalvány kizárólag halvásárlásra érvényes. Így kaptam, ezzel a címszóval és halacskás fotóval kinyomtatva. De most kipróbáltam és simán bármilyen vásárlásnál beváltható. És én meg már majdnem elpasszoltam :facepalm:. Pedig költök nálatok épp eleget, csak épp halra nem terveztem.
A vicc, hogy már többen jószándékúan felajánlották, hogy besegítenek a levásárlásába :) Pechemre nekik sem esett le a dolog.
 
Back
Oldal tetejére